تکنولوژی جدید هواوی برای جلوگیری از تصادفات رانندگی

تکنولوژی جدید هواوی برای جلوگیری از تصادفات رانندگی
26 تیر

هواوی و پیش بینی وقوع حوادث رانندگی

هواوی در سال 2017 درخواست ثبت یک فناوری جدید را جهت ارزیابی خطر که در پی آن می‌تواند از به وقوع پیوستن تصادفات ناشی از رانندگی جلوگیری کند را به مراتب مربوطه داده است و حال به تازگی این درخواست توسط سازمان مالکیت معنوی چین تایید و به ثبت رسیده است.

شاید همانطور که بدانید، هواوی علاوه بر فعالیت در حوزه تولید گوشی هوشمند،تبلت، لپ تاپ و سایر گجت های کاربردی در زندگی روزمره انسان، حضور پر رنگی را در زمینه توسعه و تولید فناوری های جدید دارد.  هواوی مدت زیادی را صرف نوآوری در زمینه فناوری های به روز و جدید برای اتومبیل های روز و نسل جدید می‌کند تا به هوشمند شدن هرچه بهتر و تاثیرگذارتر خودروها کمک کنند.

سرمایه گذاری هواوی در این زمینه و حضور پر رنگشان در پشت صحنه این حوزه شاید در حال حاضر به چشم نیاید و همگان نام هواوی را با گوشی های هوشمند و نهایتا مودم هایشان بشناسند. اما روزی خواهد رسید که همه متوجه تاثیرگذاری این کمپانی در زمینه های فناوری روز دنیا در شاخه های مختلف خواهند شد.

هواوی و پیش بینی وقوع حوادث رانندگی

هواوی سرمایه گذاری ای کلان و بلند مدتی را برای هوشمند سازی خودروها انجام داده است و در حال تلاش برای تبدیل شدن به یکی از بزرگ ترین تامین کنندگان تکنولوژی های به روز و قابل استفاده در خودروهای نسل جدید است.

هر چه خودروها هوشمندتر شوند، امنیت و ایمنی راننده و سرنشینان آن به مراتب بالاتر می‌رود. از این رو هواوی توجه ویژه ای را به این مسئله دارد و در حال توسعه فناوری جدیدیست که به واسطه آن میزان خطر تصادف با دقت بسیار بالایی برآورد می‌شود و با هشدار به راننده، می‌تواند از وقوع حادثه و خسارت های پس از آن جلوگیری کند.

این تکنولوژی با استفاده از مجموعه اطلاعاتی شامل سرعت و موقعیت و شرایط خودرو، موقعیت و سرعت موارد بیرونی مثل خودروهای دیگر و یا اشیاء و ... خط و ریسک موجود را به صورت دقیق ارزیابی می‌کند و راننده را از میزان ریسک تصادف آگاه می‌کند تا از این روش از حوادث جلوگیری شود.

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...