نگاهی به قابلیت های پایش ساعت هواوی واچ 3

نگاهی به قابلیت های پایش ساعت هواوی واچ 3
12 تیر

قابلیت های پایش هواوی واچ 3

در این مطلب قصد داریم بخشی از  قابلیت های مهم ساعت هوشمند هواوی واچ 3 را بررسی نماییم.

به طور حتم هواوی با عرضه چند سری از ساعت های هوشمند و هدفون های بیسیم خودش توانسته از لحاظ عملکردی و قیمت رقابتی که ایجاد کرده است، در میان محصولات پوشیدنی عرض اندامی کند و بازار خودش را درست کند.

حال هواوی با عرضه چند سری ساعت های هوشمند با نام های مختلف، در محصولات جدید خودش یعنی سری هواوی واچ 3 توانسته است قابلیت های پایش سلامت رو در این محصول جذاب تر کند که در ادامه با برخی از آنها آشنا می‌شویم.

اندازه گیری دقیق دمای بدن

ساعت هوشمند هواوی واچ 3 پرو به لطف مجهز بودن به حسگر تشخیص دمای پوست، دمای بدن را به طور دقیق اندازه گیری می‌کند و می‌توان از طریق آن از میزان تب بدن آگاه شد.

وجود این قابلیت باعث می‌شود تا بتوان در طول روزهای مختلف دمای بدن را اندازه گیری نمود و در صورت مواجهه با هرگونه مورد غیر طبیعی می‌توان با پزشک مشورت نمود.

ساعت هواوی واچ 3

اندازه گیری دقیق اکسیژن خون

ساعت های سری واچ 3 هواوی دارای حسگر سنجش میزان اکسیژن خون است که با مجهز بودن به فناوری نوری پیشرفته، از دقت بسیار بالایی نیز برخوردار است. از یک سال و نیم گذشته تا به امروز به دلیل شیوع و گسترش بیماری کرونا و ماندگاری آن در برخی کشورها و متاسفانه کشور خودمان ایران، دستگاه های سنجش اکسیژن خون فروش زیادی را تجربه کردند، چرا که با اندازه گیری اکسیژن خون می‌توان با پایین بودن سطح آن به کمبود اکسیژن در ریه شک کرد و به مراکز آزمایشگاهی جهت انجام آزمایش کرونا اقدام نمود.

حال هواوی در جدیدترین ساعت هوشمند خودش این حسگر را نیز اضافه کرده است تا چند ویژگی یا بهتر است بگوییم قابلیت چند دستگاه پزشکی را در خود دارد و کاربران با تهیه این ساعت می‌توانند با یک تیر چند نشان را بزنند.

تشخیص سقوط از ارتفاع و زمین خوردن

سری ساعت های هواوی واچ 3 مجهز به حسگر تشخیص سقوط از ارتفاع و همچنین زمین خوردن هستند و به صورت خودکار با شخص از پیش تعیین شده توسط کاربر به سرعت تماس برقرار می‌کند تا در صورت جراحت شدید و مشکل حاد بتواند به کمک شما بیاید.

ساعت هواوی واچ 3

پایش خواب

همانند نسل قبل، واچ 3 هواوی توانایی ترک کردن و یا پایش خواب کاربران و همچنین کیفیت خواب کاربران را دارد. با این قابلیت تمامی خواب های کوتاه و عمیق شما چه در طول شب و چه در طول روز را بررسی می‌کند و با ارائه گزارش به کاربر او را از کیفیت خوابش مطلع می‌سازد.

اندازه گیری میزان استرس

همانند نسل قبل، واچ 3 هواوی می‌تواند با وجود حسگرهای بسیار دقیق خودش علاوه بر اندازه گیری میزان ضربان قلب، میزان استرس کاربر را در شرایط مختلف بسنجد و با ارائه گزارش به کاربر می تواند به روند بهبود و کاهش استرس کمک کند.

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...