بازی های Call of Duty و PUBG به HarmonyOS آمدند

بازی های Call of Duty و PUBG به HarmonyOS آمدند
8 تیر

بازی های Call of Duty و PUBG در HarmonyOS

دو بازی بسیار محبوب Call of Duty و PUBG به فروشگاه اپ گالری AppGallery راه پیدا کردند.

هواوی برای گسترش و جا انداختن اکوسیستم سیستم عامل اختصاصی خودش یعنی هارمونی، از ابتدا با قدرت ظاهر شد و با توسعه دهندگان وارد همکاری بلند مدت شده است و هر روز اخبار موفقیت های بیشتری را از آنها می‌خوانیم.

توسعه دهندگان و ناشران اپ ها و بازی های محبوب دیگری همچون Glory of the King پیش از این از HarmonyOS استقبال خوبی کردند و با گذشت زمان شاهد حضور بازی های محبوب بسیاری در HarmonyOS Zone هستیم  که در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

با توجه به بررسی های انجام شده، نسخه های منتشر شده از این بازی ها بر روی سیستم عامل هارمونی هیچ تفاوتی تز لحاظ حجم، کیفیت اجرا و همچنین مصرف اینترنت با نسخه اندروید ندارند. این موضوع می‌تواند خبر بسیار خوبی برای کاربران باشد چرا که یکی از نگرانی های کاربران بیشتر در رابطه با حجم و کیفیت اجرایی بازی ها و اپلیکیشن هایشان هستند. این موضوع در سیستم عامل iOS کاملا متفاوت است و کاربران آی او اس حجم بسیار بالایی را برای بازی ها و اپلیکیشن هایشان تجربه می‌کنند.

در رابطه با نسخه هارمونی این بازی ها، برخی از گیکرها خبر از سرعت لود بالاتر نسخه Harmony داده اند و در برخی موارد نیز به اجرای روان تر آنها هم اشاره کرده اند.

همانطور که از شواهد پیداست، سیستم عامل هارمونی توانسته است به خوبی مورد توجه کارربران و توسعه دهندگان قرار بگیرد و می‌توان آینده بسیار روشنی را برای آن تصور کرد.

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...