انتقال اطلاعات شخصی از اندروید به هارمونی

انتقال اطلاعات شخصی از اندروید به هارمونی
22 خرداد

انتقال اطلاعات شخصی از اندروید به هارمونی
به گفته هواوی، کاربران می‌توانند اطلاعات شخصیشان مثل عکس‌ها و فیلم‌ها، پیام‌ها، بازی‌ها و اپلیکیشن‌ها را بعد از نصب سیستم‌عامل هارمونی بدون هیچگونه مشکلی منتقل کنند.

در پی تحریم های آمریکا بر علیه هواوی، این کمپانی با مشکلات بسیاری مواجه شد و دست به تغییراتی در سیستم کاری خودش زد که از جمله مهمترین آنها رونمایی از سیستم عامل اختصاصی هارمونی HarmonyOS بود که پس از انتشار چند نسخه آزمایشی به صورت رسمی بر روی چند دستگاه هواوی نسخه نهایی این سیستم عامل را منتشر نمود.

هواوی مراحل توسعه سیستم عامل هارمونی را سرعت بخشیده است چرا که ترس و استرس تحریم های بیشتر را نزدیک خود میدید و آینده نگری آنها در رابطه با تحریم گوگل و سیستم عامل اندروید سبب شد تا ریسک نکنند و سیستم عامل اختصاصیشان را هر چه زودتر به مرحله بهره برداری برسانند.

حال پس از انتشار رسمی هارمونی در دستگاه های هواوی این ترس از بروز مشکل برای کاربران بوجود آمده است که اطلاعات شخصی و دیتاهایشان چه می‌شود؟ در این رابطه گفته می‌شود که کاربران می‌توانند به راحتی و بدون مشکل از اندروید به هارمونی کوچ کرده و با نصب هارمونی تمامی اطلاعات شخصی خود را منتقل شده می‌بینند.

بنا به گزارش‌های منتشر شده چیزی نزدیک به 10 میلیون نفر در چین سیستم‌عامل HarmonyOS 2 را دانلود و نصب نموده اند.

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...