تمایل کشورهای مختلف به همکاری با هواوی برای توسعه زیرساخت های مخابراتی

تمایل کشورهای مختلف به همکاری با هواوی برای توسعه زیرساخت های مخابراتی
9 خرداد

بر کسی پوشیده نیست که هواوی یک برند موفق در صنعت مخابراتی جهان است و علاوه بر حضور موفق در حوزه تولید لوازم الکترونیکی که شناخته شده ترین آنها گوشی های هوشمند و مودم ها هستند، در حوزه شبکه های مخابراتی و پیشرفت های زیرساخت‌ها خصوصا شبکه اینترنت 5G فعالیت گسترده ای دارد.

راه‌اندازی و توسعه زیرساخت‌های مخابراتی که مهمترین آنها شبکه 5G یا همان نسل پنجم اینترنت همراه از جمله مهمترین و اصلی ترین فعالیت های هواوی است. با وجود تحریم های شدید آمریکا علیه هواوی، این کمپانی چینی توانسته است پیشرفت روزافزون خودش و به برترین بودنش در این حوزه ادامه دهد.

آخرین گزارش مالی هواوی در سه ماهه ابتدایی سال 2021 هواوی رقمی نزدیک به 23.4 میلیارد دلار را نشان می‌دهد که بخش زیادی از آن را کسب و کارهای مخابراتی هواوی تامین نموده است.

به گزارش فایننشال تایمز هواوی در ماه مارس سال 2006 تا به امروز توانسته است نزدیک به هفتاد قرارداد همکاری و توسعه مخابراتی در 41 کشور را به امضاء برساند که از موفقیت های آنها محسوب می‌شود.

اخیرا نیز هواوی توانسته است قراردادهای مخابراتی جدیدی با کشورهای آفریقایی، آمریکای لاتین و همچنین آسیایی به امضاء برساند. این قراردادها شامل توسعه و پشتیبانی از زیرساخت ها و تجهیزات مخابراتیست.

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...