هواوی میت پد T Kids Edition ، تبلت مخصوص کودکان

هواوی میت پد T Kids Edition ، تبلت مخصوص کودکان
26 اردیبهشت

تبلت کودکان هواوی MatePad T Kids

در نسلی زندگی می‌کنیم که کودکان هم پا به پای بزرگسالان در حال استفاده و پیشروی با دنیای الکترونیک هستند. از سال گذشته و با شیوع بیماری همه گیر کرونا، استفاده و نیاز کودکان به مانند سایر سنین افزایش یافته است و یکی از دلایل آن استفاده از آنها برای حضور در کلاس‌های آنلاین و آموزشی است که به ناچار والدین برای کودکان و فرزندانشان باید تبلت تهیه می‌کردند.

چیزی که مشخص است این گسترش استفاده از تبلت برای سنین پایین و کودکان از بازی و سرگرم شدن با آن گذشته است و نیاز به داشتن تبلت برایشان دلایل مهمتر و جنبه آموزشی را به خود گرفته است.

اما برای این منظور باید تبلتی که مخصوص بزرگسالان است خریداری شود؟ در حال حاضر دیگر خیر!

به تازگی هواوی با طراحی و توسعه تبلت مخصوص کودکان تحت عنوان MatePad T Kids Edition در تلاش است تا نیاز خانواده ها برای فرزندانشان را رفع نماید.

طراحی هواوی MatePad T Kids

میت پد 8 اینچی نسخه کودکان یک تبلت با بدنه ضد ضربه با پوششی از جنس سیلیکون سخت است که در برابر زمین خوردن و یا برخورد با اجسام سخت مقاومت داشته باشد. همچنین هواوی برای این تبلت ابعاد و وزن بسیار مناسبی را تدارک دیده است تا کودکان بتوانند به راحتی آن را حمل کنند و اذیت نشوند.

تبلت کودکان هواوی MatePad T Kids

اضافه بر آن این تبلت دارای یک قلم ویژه برای استفاده کودکان جهت نقاشی کشیدن و یا پرورش خلاقیت کودک است. یک پایه نگهدارنده هم برای تبلت MatePad T Kids Edition در نظر گرفته شده است تا کودکان حین استفاده از آن به راحتی بتوانند آن را بر روی پایه قرار دهند و برای تماشای ویدیو و یا سایر استفاده های دیگر برای نگه داشتن تبلت خسته نشوند.

تبلت کودکان هواوی MatePad T Kids

هواوی با هوشمندی خاصی تمایل کودکان به محیط های کارتونی و با رنگ و لعاب را در نظر گرفته است و بخش رابط کاربری را بر همین اساس طراحی نموده است تا محتواهای مورد نیاز با ساختاری جذاب به نمایش درآیند.

همچنین هواوی برای مراقبت از چشمان کودکان نیز فیلتر نور آبی یا حالت مطالعه را در میت پد تی 8 کیدز قرار داده است که به شکل خودکار از امواج و نورهای مخرب کم شود و نمایشگر حالتی داشته باشد که کمترین آسیب به چشمان کودکان وارد شود.

جهت تعیین مدت زمان استفاده از تبلت هواوی حالتی را تعبیه کرده است که فقط مدت زمان مشخص شده از تبلت بتوان استفاده کرد و فقط با اجازه والدین کودک می‌تواند بیشتر از آن زمان تعیین شده از تبلت MatePad T Kids Edition استفاده نماید.

تبلت کودکان هواوی MatePad T Kids

بازارچه اختصاصی کودکان یکی دیگر از ویژگی های این تبلت است که کودکان فقط به یک سری اپلیکیشن ها و بازی های مخصوص دسترسی دارند که مناسب سن آنهاست.

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...