تصویر لو رفته از گوشی هواوی P50

تصویر لو رفته از گوشی هواوی P50
13 اردیبهشت

تصویر لو رفته از گوشی هواوی P50

چند سالی است مرسوم شده که تا پیش از رونمایی رسمی یک محصول الکترونیکی خصوصا گوشی موبایل، اخبار، شایعات و تصاویر متعددی پیرامون آن منتشر می‌شود که بسیاری معتقدند برخی از آنها جهت به دست گرفتن تب بازار و سر زبان ها افتادن و ماندن عامدانه است.

پیش تر اخبار و تصاویر شایعه شده ای را در رابطه با گوشی هواوی P50 نیز پوشش داده بودیم اما روز گذشته تصویری زنده که به نظر می‌رسد واقعیت داشته باشد و به احتمال فراوان ظاهر این پرچمدار (هواوی پی 50) به همین شکل باشد.

بر اساس گزارش یک منبع آگاه در یک شبکه اجتماعی چینی، ماژول دوربین هواوی P50 همچنان ناشناخته است. اما مطابق شایعات برخی از مشخصات دیگر را می‌دانیم. نمایشگر P50 6.3 اینچ به همراه یک حفره کوچک دوربین سلفی در پنل جلویی قرار گرفته است و بر خلاف سال گذشته هواوی از حفره بیضی شکل و دو سنسور دوربین استفاده نکرده است.

در پنل پشتی اما شاهد یک ظاهر جدید و بسیار جذاب هستیم که دو دایره بزرگ قرار گرفته در یک بیضی بزرگ دوربین آن را تشکیل داده است. چنان که با توجه به گفته ها، بزرگ ترین دوربین موبایل در تاریخ خواهد بود. همچنین گفته می‌شود P50 برای دوربین اصلی از سنسور 1 اینچی IMX800 سونی بهره مند است.

تصاویر جدید از پنل پشتی هواوی P50 نشان می‌دهد که در هر یک از دایره های بزرگ 2 سنسور دوربین و مجموعا چهار سنسور قرار گرفته اند.

تصویر لو رفته از گوشی هواوی P50

همچنین در این تصاویر HarmonyOS را نیز مشاهده می‌کنیم که اگر احتمالات و حدسیات مطالب گذشته درست باشد، پرچمدار جدید هواوی یعنی P50 حداقل در بازار چین با سیستم عامل هارمونی عرضه خواهد شد. البته این احتمال که هواوی تصمیم بگیرد جدیدترین پرچمدارش را در بازار جهانی هم با سیستم عامل اختصاصی اش ( سیستم عامل هارمونی ) عرضه کند را نمیتوان نادیده گرفت.

احتمالا هواوی پرچمدارش را در سه نسخه P50، P50 Pro و P50 Pro Plus در ماه جاری معرفی و رونمایی خواهد کرد.

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...