نسخه نهایی سیستم عامل هارمونی در ماه آوریل

نسخه نهایی سیستم عامل هارمونی در ماه آوریل
17 فروردین

نسخه نهایی سیستم عامل هارمونی

پس از انتشار چند نسخه آزمایشی از سیستم عامل اختصاصی هواوی یعنی هارمونی HarmonyOS این کمپانی چینی به طور رسمی اعلام کرد که در اواسط ماه آوریل 2021 (فروردین ماه 1400) نسخه نهایی این سیستم عامل منتشر خواهد شد.

همانطور که در گذشته و مطالب قبلی به مشکلات و تحریم های هواوی از سوی آمریکا و گوگل پرداختیم، هواوی در امتداد پیشرفت های سخت افزاری و نرم افزاری اش و توسعه سیستم عامل اختصاصی خودش توانسته است بستر مناسبی را جهت راه اندازی یک اکوسیستم یکپارچه را بر اساس سیستم عامل هارمونی در اختیار کاربران قرار دهد تا به راحت تر شدن زندگی و هرچه هوشمندتر شدن کارهای روزانه و روزمره دست یابند.

هواوی به آنچه که در طی کنگره موبایل شانگهای 2021 در معرض نمایش قرار داد، در حال نزدیک شدن است و چیزی تا هوشمند سازی خانه Smart Home که رویای آن را چند سال است در سر می‌پروراند نمانده.

اما اولین محصولی که هواوی قرار است به نسخه نهایی سیستم عامل هارمونی HarmonyOS به روزرسانی شود گوشی تاشو میت ایکس 2 ( گوشی تاشو Huawei Mate X2 ) خواهد بود. البته این امر مختص Mate X2 نخواهد ماند و هارمونی برای 28 گوشی هوشمند دیگر هواوی نیز عرضه خواهد شد.

نسخه نهایی سیستم عامل هارمونی

اما به جز گوشی های هوشمند هواوی، ساعت های هوشمند هواوی سری Watch GT2 و همچنین دو مدل تبلت هواوی سری MatePad Pro به سیستم عامل هارمونی مختص خودشان به روزرسانی خواهند شد.

در کنار به روزرسانی هایی که ذکر شد، اولین گوشی هواوی که به صورت پیش فرض و مبتنی بر سیستم عامل هارمونی به بازار عرضه شود (احتمالا فقط در بازار چین) گوشی های هواوی سری P50 خواهد بود که با توجه به اطلاعات منتشر شده، پرچمدار بسیار جذابی را شاهد خواهیم بود.

با توجه به اعلام هواوی، سیستم عامل هارمونی بهینگی بسیار بالایی را دارد و به دلیل یکپارچگی پلتفرمی که برای آن طراحی شده است، ارتباط بین دستگاه های هواوی بسیار خوب است.

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...