شایعه ی عرضه گوشی پرچمدار آنر پس از جدایی از هواوی

شایعه ی عرضه گوشی پرچمدار آنر پس از جدایی از هواوی
27 اسفند

شایعه : عرضه گوشی پرچمدار آنر

طبق شایعاتی که در فضای اینترنت در حال گسترش است گویا آنر (Honor) پس از جدا شدنش از هواوی قصد تولید و عرضه گوشی پرچمدار خودش را دارد و در این مسیر وسواس خاصی هم در بکار بردن تراشه های این گوشی به خرج می‌دهد.

آنر و هواوی پس از جدا کردن مسیر کاری‌شان به صورت کاملا مستقل و به دور از هرگونه حواشی در حال طراحی، تولید و عرضه محصولاتشان هستند. اخیرا اخباری در حال پخش است که آنر در تابستان سال جاری 2021 قصد دارد گوشی پرچمداری را مبتنی بر تراشه اسنپدراگون Snapdragon 888 عرضه کند.

به استناد گزارش سایت جی اس ام آرنا گوشی پرچمدار آنر در جولای 2021 (تیر ماه سال 1400) عرضه خواهد شد که به احتمال بسیار بالا سری مجیک آنر خواهد بود.

عرضه گوشی پرچمدار آنر

تحلیل گران بخش گوشی های هوشمند بر این باورند که آنر این گوشی را نمی‌تواند زودتر عرضه کند چرا که برای بهره مندی از چیپست یا تراشه اسنپدراگون 888 باید تغییراتی را در طراحی داخلی این گوشی اعمال نمایند. همچنین کمبود تراشه های موجود به دلیل شیوع کرونا نیز مزید بر علت شده است تا آنر تولید و عرضه این گوشی را به تاخیر بیندازد و از تراشه کوالکام بر روی پرچمدارش استفاده نکند.

تصمیم آنر مبنی بر استفاده از تراشه اسنپدراگون 888 و تاخیر در عرضه مثبت ارزیابی شده است چرا که آنر می‌خواهد اولین پرچمدارش را بدون هیچ گونه نقصی وارد بازار نماید.

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...