بازی ایرانی مهدیار 3 ؛ قسمت ششم معرفی بازی ایرانی

بازی ایرانی مهدیار 3 ؛ قسمت ششم معرفی بازی ایرانی
26 اسفند

بازی ایرانی مهدیار 3

بازی ایرانی مهدیار 3 یک بازی معمایی و ماجرایی در قالب داستان محور است که ادامه‌ای بر ماجراجویی های مهدیار که باید در این نسخه با یک نسخه ورزشی و رویای قهرمان شده شخصیت بازی همراه شویم. این بازی همانند قبل برای رده سنی کودک و نوجوان طراحی و توسعه یافته است. در این نسخه از بازی مهدیار باید به شخصیت اصلی بازی که مهدیار نام دارد کمک کنیم تا برای دعوت و اعزام شدنش به اردوی مسابقات ورزشی آمادگی لازم را به دست آورد.

بازی مهدیار 3 به سه قسمت داستانی تقسیم می‌شود و در حال حاضر یک بخش آن در اختیار کاربران قرار دارد و دو بخش دیگر طی آپدیت هایی جدید در آینده به بازی اضافه می‌شوند.

بازی ایرانی مهدیار 3

گیم پلی بازی ایرانی مهدیار 3

همانند نسخه های قبلی در بازی ایرانی مهدیار 3 صحبت کردن با دوستان و خانواده و حل معماهایی که ترتیب داده شده است و چند مینی گیم دیگر گیم پلی بازی را تشکیل داده اند.

در این نسخه ماجراجویی های مهدیار در یک اردوی ورزشی اتفاق می‌افتد و شامل اتفاقات هیجان انگیزی‌ست و ما با پشت سر گذاشتن معماهای جدید مهدیار را به هدفش نزدیک و نزدیک‌تر می‌کنیم.

اما نکته قابل توجه این است که پس از به اتمام رساندن بخش داستانی بازی باز هم می‌توان مینی گیم های زیبای مهدیار 3 را از بخش منو اصلی بازی انتخاب کرده و به بازی پرداخت.

قسمت ششم از سری مقاله های معرفی بازی ایرانی مختص بازی ایرانی مهدیار 3 بود که زیر نظر استودیو بازی سازی مهدی یار ساخته و برای پلتفرم اندروید عرضه شده است. برای دانلود این بازی می‌توانید با مراجعه به کافه بازار اقدام به دانلود و نصب آن کنید.

دانلود بازی از کافه بازار

قسمت های قبل را از لینک های زیر دنبال کنید.

بازی ایرانی فرار بزرگ ؛ قسمت پنجم معرفی بازی ایرانی

بازی ایرانی بالهای تاریک ۲ ؛ قسمت چهارم معرفی بازی ایرانی

بازی ایرانی رویال کوییز ؛ قسمت سوم معرفی بازی ایرانی

بازی ایرانی رویای نیوتن ؛ قسمت دوم معرفی بازی ایرانی

بازی ایرانی خونه به خونه ؛ قسمت اول از سری مقاله های معرفی بازی ایرانی

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...