صفحه نمایش گوشی هواوی پی 40 پرو در بین پنج گوشی برتر جهان

صفحه نمایش گوشی هواوی پی 40 پرو در بین پنج گوشی برتر جهان
26 اسفند

صفحه نمایش گوشی هواوی P40 Pro

مطابق بررسی های تخصصی وبسایت DxOMARK گوشی هواوی پی 40 پرو Huawei P40 Pro در بین 5 گوشی برتر جهان از نظر صفحه نمایش قرار گرفته است.

اگر با وبسایت‌های بررسی تخصصی گوشی های هوشمند آشنایی داشته باشید به طور حتم وب‌سایت بسیار معتبر DxOMARK را شنیده و با آن آشنایی دارید. این وب‌سایت گوشی های هوشمند را از همه نظر خصوصا سخت افزاری، صفحه نمایش و دوربین مورد بررسی حرفه‌ای قرار می‌دهد و بر اساس بررسی خود امتیازی را به آن گوشی اختصاص می‌دهد تا کاربران به راحتی متوجه اختلاف بین گوشی ها و برتری هر یک نسبت به دیگری شوند.

حال طی بررسی های DxOMARK صفحه نمایش گوشی هواوی پی 40 پرو که در حال حاضر پرچمدار این کمپانی محسوب می‌شود به امتیاز عالی 85 و سطح بالایی دست یافته است.

هواوی در تمام گوشی های پرچمدار خودش از نمایشگرهای OLED استفاده می‌کند تا بهترین کیفیت را به کاربرانش تقدیم کند. در سری P40 نیز این مورد را هم شاهد هستیم. هواوی P40 Pro از یک نمایشگر 6.58 اینچی با دقت تصویر 1200x2640 با تراکم پیکسلی 441 پیکسل در هر اینچ بهره می‌برد. همچنین نرخ به روزرسانی 90 هرتزی این گوشی به لذت کار با هواوی پی 40 پرو افزوده است.

صفحه نمایش هواوی p40 pro

رندر رنگ‌ها در صفحه نمایش هواوی P40 Pro به طور بسیار خوبی دقیق و جذاب است و تصاویری با کیفیت رنگ بسیار بالا را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. نرخ به روزرسانی 90 هرتزی این صفحه نمایش باعث شده است تا در هنگام کار با آن و سوایپ Swipe کردن در صفحات وب و اینستاگرام چشم کمتر اذیت شود و به نرم جابجایی را حس کنیم.

مدیریت مقدار نور و تابش آن در شب و یا محیط تاریک بسیار عالی کار شده است. تمامی موارد و نکات مثبتی که ذکر شد و یا نشده است همگی سبب می‌شوند تا کاربر تجربه ای دلنشین را از کار با صفحه نمایش هواوی P40 Pro را داشته باشد و همین موارد پی 40 پرو را در بین پنج گوشی برتر جهان از نظر صفحه نمایش تا کنون قرار داده است.

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...