طراحی دوربین گوشی هواوی P50 مشابه دوربین Rolleiflex

طراحی دوربین گوشی هواوی P50 مشابه دوربین Rolleiflex
25 اسفند

طراحی دوربین گوشی هواوی P50

طراحی دوربین گوشی هواوی P50 هر چقدر عجیب باشد اما هرچه بیشتر به آن نگاه می‌کنم واقعا زیباست. اگر طرح نهایی گوشی هواوی پی 50 همین تصاویر منتشر شده باشد واقعا با گوشی بحث بر انگیزی مواجه خواهیم بود.

هرچه زمان می‌گذرد و تکنولوژی، گجت‌ها، گوشی های هوشمند و دستگاه‌های هوشمند پیشرفته‌تر می‌شوند با طراحی‌های جدید بعضا بسیار زیبا، نامتعارف و یا عجیب نیز روبرو می‌شویم.

مثل معرفی و رونمایی از هر گوشی دیگری به عنوان مثال دوربین سه لنز مربعی شکل آیفون 11 با چینش مثلث مانندش که در زمان رونمایی بحث برانگیز شده بود. برخی واقعا عاشق آن طراحی شدند و برخی دیگر متنفر! دو دستگی جالبی به وجود آمده بود و هر چه که بود عادی شد و به یک امر غیر مهم تبدیل شد.

گوشی هواوی P50

اما گوشی هواوی پی 50 از آن دسته گوشی هایی است که اگر این طراحی محصول نهایی باشد بیشتر از اینکه مخالف داشته باشد موافق خواهد داشت. دوربین دوگانه و لنز دوتایی هواوی پی 50 کاربران را به یاد دوربین های عکاسی قدیمی Rolleiflex می‌اندازد و یادآور خوب و جالبیست و این نکته نه تنها نقطه ضعف نخواهد بود بلکه به شخصه فکر میکنم نظرات و بازخوردهای آن مثبت خواهد شد.

تا این لحظه هنوز اطلاعات دقیقی از مشخصات سخت افزاری و خصوصا دوربین گوشی هواوی P50 نداریم اما با توجه به اندازه بسیار بزرگ دو لنز دوربین اصلی این گوشی به احتمال زیاد با محصولی قدرتمند و دوربینی عالی طرف خواهیم بود.

هواوی همیشه در سری P خود از نظر دوربین چیزی برای کاربرانش کم نگذاشته است و این بار هم با این اندازه سنسورهای دوربین مشخصا شگفت زده خواهیم شد.

با توجه به اخبار منتشر شده این احتمال می‌رود که حداقل در کشور چین گوشی هواوی پی 50 با سیستم عامل هارمونی عرضه شود. اما بعید نیست که هواوی دست به ریسک بزرگی بزند و به طور رسمی و تمام نسخه های جهانی را هم با سیستم عامل اختصاصی اش HarmonyOS 2.0 منتشر کند.

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...