بهترین دوربین سلفی جهان با هواوی میت 40 پرو

بهترین دوربین سلفی جهان با هواوی میت 40 پرو
24 اسفند

هواوی میت 40 پرو بهترین دوربین سلفی جهان

وب سایت معروف DXOMARK که بررسی حرفه ای و تخصصی دوربین گوشی های هوشمند را انجام می‌دهد به تازگی نتایج بررسی تخصصی‌شان را روی دوربین گوشی هواوی میت 40 پرو را منتشر نمود که بر اساس آن می‌توان گفت که دوربین گوشی هواوی Mate 40 Pro بهترین دوربین سلفی جهان را داراست.

ماژول دوگانه دوربین سلفی هواوی میت 40 پرو تشکیل شده است از یک سنسور 13 مگاپیکسلی مجهز به لنز واید f/2.4 و سنسور بیومتریک TOF 3D جهت برای سنجش عمق میدان که در کنار یکدیگر باعث می‌شوند عکس های سلفی که ثبت می‌کنید به بهترین شکل ممکن خروجی داشته باشند.

با توجه به اینکه گوشی های هوشمند یا اسمارت فون های بسیاری در این بازار یافت می‌شوند که دوربین سلفی آنها از نظر اعداد و ارقام به طور قابل توجهی بالاتر از هواوی Mate 40 Pro باشد، اما با استناد به بررسی تخصصی و تست های انجام گرفته توسط گروه DXOMARK، عکس های ثبت شده با دوربین سلفی میت 40 پرو کیفیت بسیار بهتری را ارائه داده است.

هواوی میت 40 پرو بهترین دوربین سلفی جهان

این دوربین دوگانه سوار بر میت 40 پرو موفق به ثبت امتیاز بسیار بالایی توسط متخصصین DXOMARK شده است که این یعنی با بهترین گوشی جهان در ثبت عکس‌های سلفی روبرو هستیم.

مطابق گزارشات این گروه دوربین سلفی Mate 40 Pro در شرایط نوری نامساعد و ضعیف، یک عملکرد بسیار خوب همراه با داینامیک رنج خوبی دارد. همچنین رنگ ها در تصاویر ثبت شده بسیار دقیق هستند و در شب کیفیتشان افت نمی‌کند و تعادل خوبی را برقرار می‌کند.

نکته قابل توجه که در دوربین میت 40 پرو مشاهده شده است، ثابت بودن فوکوس لنز دوربین سلفی آن است که با این وجود عملکردی عالی را ارائه می‌دهد. همچنین قدرت فلش این دوربین برای ثبت تصاویر در شرایط نوری ضعیف و تاریک نیز عالی بوده و نور را به خوبی تامین می‌کند.

با توجه به سوابقی که در این حوزه شاهد بوده و هستیم همیشه و هر ساله این رکوردها در حال جابجا شد هستند، اما تا به امروز گوشی هواوی میت 40 پرو بهترین گوشی جهان در ثبت عکس سلفی است.

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...