موتور جستجو هواوی Petal Search

موتور جستجو هواوی Petal Search
23 اسفند

هواوی Petal Search

سه گانه Huawei Petal یعنی Petal Maps ، Petal Search و Petal Mail در حال تکمیل شدن است و با رفع ایرادات جزئی‌شان خصوصا پتال میل که در مرحله بتا یا آزمایشی قرار دارد به مرحله نهایی می‌رسند.

هواوی نیز با پیشرفت سرویس های موبایلی HMS در حال توسعه خدمات جدید و کاربردی بسیاری است که کاربرانش را به وجد خواهد آورد، همچنین این خدمات و اپلیکیشن ها برای دسترسی هر چه راحت تر کاربران در  فروشگاه اختصاصی هواوی اپ گالری AppGallery نیز  قرار خواهد گرفت. سیاستی که هواوی پس از مشکلاتش با آمریکا در پیش گرفته است بسیار قابل احترام و تشویق است. اپلیکیشن ها و سرویس هایی محلی بر پایه اعتماد و تکیه به دانش بومی و ارائه آنها در جایگزینی سرویس های گوگل.

سرچ هواوی

اما در زمینه‌ی جستجو و موتور جستجو هم هواوی دست به کار شده و سرچ هواوی Petal Search را معرفی کرده است. موتور جستجو اختصاصی هواوی Petal Search برنامه‌ای است در راستای کمک به کاربران برای پیدا کردن اپلیکیشن‌های مورد نظرشان. خبرهای منتشر شده حاکی از آن است که تا زمانی که AppGallery به شکل و شمایل یک اپ استور جهانی و کامل بتواند عمل کند پتال سرچ Petal Search به کار خودش ادامه خواهد داد.

این برنامه از طریق آپدیت و به روزرسانی رابط کاربری دستگاه یعنی EMUI به صورت خودکار روی گوشی های هواوی نصب خواهد شد و برای گوشی های هوشمند و دستگاه های هواوی که به تازگی وارد مارکت ها شوند Petal Search به صورت پیش فرض نصب خواهد بود. همچنین پتال سرچ در اپ گالری به صورت مجزا نیز قابل دانلود و نصب است.

petal search

اگر برای اولین بار وارد این برنامه شوید و یا حافظه آن از جستجوهای شما خالی شده باشد با سه دسته بندی Top Local Apps، Essential Apps و Trending Apps روبرو می‌شوید که در بین آنها میتوانید به اپلیکیشن مد نظرتان دسترسی پیدا کنید.

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...