ثبت رکورد جدید اپ گالری هواوی AppGallery

ثبت رکورد جدید اپ گالری هواوی AppGallery
23 اسفند

ثبت رکورد جدید اپ گالری

طبق آمار منتشر شده از هواوی، فروشگاه اختصاصی این کمپانی با نام اپ گالری هواوی AppGallery بیش از نیم میلیارد کاربر فعال در هر ماه را در خود می‌بیند که آمار بسیار شگفت انگیز و موفقیت آمیزی برای هواوی محسوب می‌شود.

در مطالب گذشته به طور کامل به مشکلاتی که هواوی با اعمال تحریم ها از سوی آمریکا و دسترسی به سرویس های گوگل با آنها دست و پنجه نرم کرد پرداختیم، همانطور که از شواهد پیداست هواوی نه تنها با اعمال تحریم ها به بن بست نرسید و شکست نخورد بلکه از بیش به فکر استقلال و ارائه سرویس های اختصاصی خودشان نیز بودند و سه الی چهار سال پیش از مشکلاتشان با آمریکا و تحریم های گوگل، استارت این موضوع را زده بودند.

با اعمال این تحریم ها و محدودیت های دسترسی هواوی هر چه بیشتر به خودش اطمینان پیدا کرد و دیگر زمان آن فرا رسیده بود که سرویس های موبایلی هواوی و اختصاصی خودش را رونمایی کند.

فروشگاه اپ گالری AppGallery

این سرویس شامل فروشگاه نرم افزاری نیز می‌شود که در آن علاوه بر اپلیکیشن های اختصاصی به تازگی در آن با همکاری سایرین اپلیکیشن های ثالث را هم اضافه نموده است. فروشگاه اپ گالری AppGallery به عنوان قلب تپنده سرویس موبایل هواوی HMS با موفقیت چشمگیری روبرو شده است و اخیرا طی آمار و گزارشات هواوی، این فروشگاه تعداد بسیار بالای 530 میلیون کاربر فعال در ماه را به خودش می‌بیند. نصب اپلیکیشن‌ها نیز در سال 2020 میلادی با رشد قابل توجه 83 درصد و عدد 384 میلیارد نصب آماری فوق العاده را نشان می‌دهد.

هواوی برای سرویس های موبایلی هواوی HMS در ابتدا کار خودش را با توسعه دهندگان محلی و داخلی شروع کرد و اخیرا با توسعه دهندگان جهانی وارد مذاکره و همکاری شده است که نتیجه آن چیزی جز موفقیت برای هواوی و رضایت مشتری نخواهد بود.

فروشگاه اپ گالری AppGallery

به گفته هواوی فروشگاه اپ گالری AppGallery هم اکنون اپلیکیشن های موفق و جهانی Here We Go، Viber، Line و Volt را در زمینه های حمل و نقل و سوشیال مدیا و ... را میزبانی می‌کند و رفته رفته با افزایش اپلیکیشن های جهانی در این فروشگاه، محبوبیت بیشتر و بهتری را به دست خواهند آورد.

آقای ژانگ ژ یکی از مدیران ارشد هواوی از رشد و پیشرفت فروشگاه اپ گالری ابراز رضایت کرد و افزود که AppGallery در حال تبدیل به یک فروشگاه جهانی است و آینده بسیار موفق و روشنی را برای این فروشگاه می‌بیند.

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...