هواوی Petal Mail جایگزینی برای جیمیل گوگل

هواوی Petal Mail جایگزینی برای جیمیل گوگل
23 اسفند

هواوی پتال میل Petal Mail

حدود یک سال پیش هواوی نام تجاری Petal Mailbox را به ثبت رساند و از همان موقع گمانه زنی ها برای جایگزینی سرویس ایمیل جدید توسط هواوی برای جیمیل گوگل شروع شد.

هم اکنون نسخه بتا Petal Mail عرضه شد و علاوه بر ویژگی هایی مشابه جیمیل به گفته هواوی، این سرویس حتی بسیار پیشرفته تر و دارای رابط کاربری جذابی برای کاربران خواهد بود. برای کاربرانی که علاقه مند هستند تا نسخه آزمایشی بتا این پست الکترونیکی را امتحان نمایند می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت www.petalmail.com ثبت نام خودشان را انجام دهند و به کار با آن بپردازند.

نکته قابل ذکر این است که در حال حاضر فقط کاربران چینی می‌توانند به این سرویس دسترسی داشته باشند و مطابق اعلام هواوی به زودی دسترسی استفاده از آن برای کاربران جهانی فراهم خواهد شد. همچنین برای سه کاربر که بهترین بازخورد را نسبت به نسخه آزمایشی Petal Mail اعلام نمایند 0.15 دلار جایزه دریافت خواهند کرد.

هواوی پتال میل Petal Mail

در آخر تمام آدرس ها و اکانت های ساخته شده پست الکترونیکی Petal Mail پسوند petalmail.com ثبت خواهد شد و درست به مانند سرویس gmail بلافاصله بعد از ثبت اطلاعات و تایید آنها می‌توانید از صندوق پستی الکترونیک هواوی خود استفاده نمایید. سرویس ایمیل هواوی Petal Mail همانند یاهو و گوگل دارای بخش های Inbox، Draft، Sent، Trash، Spam و ... می‌باشد.

در چند مطلب قبل در رابطه با نقشه یا همان مپ هواوی مطلبی را منتشر کردیم که هواوی برای جایگزینی گوگل مپ دست به کار شده و اپلیکیشن کاربردی نقشه اختصاصی اش را راهی اپ گالری AppGallery نموده است. پتال میل دومین اپلیکیشن از سه اپلیکیشن Petal است که در رابطه با آن صحبت نمودیم. اپلیکیشن سوم Petal Search موتور جستجوی هواوی می‌باشد که در آینده راجع به آن صحبت خواهیم کرد.

مطلب مربوط به نقشه هواوی Petal Maps را هم بخوانید.

مطلب مربوط به سرچ هواوی Petal Search را هم بخوانید.

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...