بالش هوشمند هواوی Smart Latex Pillow

بالش هوشمند هواوی Smart Latex Pillow
21 اسفند

بالش هوشمند هواوی

چندی پیش بالش هوشمند هواوی به طور رسمی معرفی و مشخصات آن توضیح داده شد. این بالش هوشمند در هنگام خواب اطلاعاتی را از کاربر دریافت و ثبت می‌کند که در ادامه به آنها می‌پردازیم.

به شخصه هیچ وقت در طول عمرم به چنین موضوعی نه تنها فکر نمیکردم، بلکه نوشتن درباره آن هم به هیچ وجه به ذهنم خطور نکرده بود که روزی بخواهم خبری و یا مقاله ای در رابطه با بالش هوشمند بنویسم. به هر دستگاه و یا وسیله و شی‌ء قابل استفاده در طول روزمره‌مان فکر می‌کردم که روزی پیشرفته ترش به دنیای ما وارد شود و بتوانیم از آن استفاده کنیم اما به بالش هوشمند هرگز فکر نکرده بودم.

با این روندی که پیشرفت تکنولوژی در پیش گرفته است هیچ بعید نیست چند سال دیگر در رابطه با دمپایی هوشمند مطلب بنویسم. اما هیچ بعید نیست که روزی برسد لباس هوشمند به دنیایمان ورود کند و با استفاده از گوشی و اپ و رابط کاربری رنگ و طرح لباس را تغییر دهیم. احتمالا در این زمینه هم هواوی پیش قدم خواهد بود.

همانطور که می‌بینیم هواوی در زمینه تکنولوژی و لوازم دیجیتال به خوبی و قابل ملاحظه در حال پیشرفت است و هر روز یک برگ جدید رو می‌کند. این بار هواوی با بالش هوشمند و ادعای یک خواب راحت و هوشمند وارد شده است و توجهات را به سمت خودش برده است.

بالش هوشمند هواوی Smart Latex Pillow از یک ساختار دو لایه بهره مند است که یک لایه آن لایه داخلی با 9 سانتی متر اندازه و جنس لاتکس و لایه دوم لایه ای 2 سناتی متری جهت تنظیم ارتفاع بالش توسط استفاده کننده است. ارتفاع آن به سادگی قابل تغییر و تنظیم است تا کاربر به همان مقداری که راحت است ارتفاع را تغییر دهد.

اما ساختار داخلی این بالش هوشمند تشکیل شده است از هزاران منافذ ریز تا گردش هوا به خوبی انجام پذیرد. طی آزمایشات انجام گرفته بر روی بالش هوشمند هواوی Smart Latex Pillow نتیجه چیزی نبود جز 99 درصد ضد قارچ و کنه بودن این بالش. طراحی بالش هوشمند هواوی Smart Latex Pillow طوری انجام گرفته است که به گوش ها، سر و صورت فشاری وارد نشده و به خواب کاربر لطمه‌ای وارد نشود.

استفاده از جنس لاتکس طبیعی در این بالش سبب آن شده است تا قابلیت ارتجاعی بالایی را داشته باشد و به شکل درستی با گردن هماهنگی شکل پیدا کند. همچنین باعث می‌شود تا شانه و گردن به خوبی پوشش داده شود. همگی این خواص لاتکس طبیعی به راحتی و خواب کمک بیشتری می‌کند.

بالش هوشمند هواوی

بالش هوشمند هواوی Smart Latex Pillow دارای حسگرهای بسیار نازکی است که توانایی ثبت اطلاعات فرد مثل ضربان قلب، میزان تنفس، سیکل خواب، تعداد سیکل های خواب، تعداد دفعات و پایش خواب در طول شب را دارد.

تمام اطلاعات ثبت شده توسط این بالش هوشمند هواوی از طریق اپلیکیشن هواوی اسمارت لایف Huawei Smart Life به کاربر در قالب گزارش های روزانه، هفتگی و ماهانه داده می‌شود.

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...