بازی ایرانی فرار بزرگ ؛ قسمت پنجم معرفی بازی ایرانی

بازی ایرانی فرار بزرگ ؛ قسمت پنجم معرفی بازی ایرانی
18 اسفند

بازی ایرانی فرار بزرگ

از بچگی به ما گفتند که فرار راه حل مشکلات نیست و باید با مشکلات روبرو شد و با آن‌ها مقابله کرد اما بعضی جاها هست که باید فرار را بر قرار ترجیح داد تا بتوانی زنده بمانی و از مخمصه ها جان سالم به در ببری. در بازی ایرانی فرار بزرگ فرار تنها راه حل تمام مشکلات ماست ولی فرار میختک فقط خواب و رویاست، فراری بزرگ از زندان توپ ها، دشمنان دیرینه و قدیمی میختک، اما میشه اون روزی رو تصور کرد که میختک بتونه انتقامش رو بگیره و طعم آزادی رو بچشه؟
از بین بردن همه، از بین بردن توپ ها آیا این‌ها به واقعیت تبدیل میشه؟
بازی ایرانی فرار بزرگ، یک بازی در سبک دونده (Runner) است که برای سیستم عامل اندروید عرضه شده است و با مراجعه به کافه بازار می‌توانید این بازی را دانلود کنید

گیم پلی بازی فرار بزرگ

در بازی فرار بزرگ شما باید در قالب شخصیتی با نام میختک با طی کردن مراحل مختلف و با انجام دادن مأموریت ها بازی را به پایان برسانید، این بازی یک بازی کوچک برای معرفی میختک است که شما در نقش میختک در خوابی که  می‌بیند، به یک دنیای فانتزی وارد می‌شوید و در یک محیط جذاب باید از دست دشمنان دیرینه میختک فرار کنید و نگذارید نگهبانان توپی شما را بگیرند!

قسمت چهارم از سری مقاله های معرفی بازی ایرانی مختص بازی ایرانی فرار بزرگ بود که زیر نظر شرکت درخت طلایی ساخته و عرضه شده است. برای ساخت این بازی از موتور بازی سازی Unity3D استفاده شده است.

قسمت های قبل را از لینک های زیر دنبال کنید.

بازی ایرانی بالهای تاریک ۲ ؛ قسمت چهارم معرفی بازی ایرانی

بازی ایرانی رویال کوییز ؛ قسمت سوم معرفی بازی ایرانی

بازی ایرانی رویای نیوتن ؛ قسمت دوم معرفی بازی ایرانی

بازی ایرانی خونه به خونه ؛ قسمت اول از سری مقاله های معرفی بازی ایرانی

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...