یک گوشی هواوی در 27 ثانیه تولید می‌شود!

یک گوشی هواوی در 27 ثانیه تولید می‌شود!
16 اسفند

یک گوشی هواوی در 27 ثانیه

هواوی یک کمپانی بزرگ و قطب تولید لوازم دیجیتالی خصوصا گوشی هوشمند در چین و یکی از پیشروترین ها در عرصه تکنولوژی محسوب می‌شود و به تازگی رکورد عجیبی از هواوی به ثبت رسیده است آن هم تولید گوشی هواوی فقط در 27 ثانیه.

این رکورد ثبت شده توسط هواوی یک پیشرفت و جهش بسیار عظیم در این صنعت به حساب می‌آید. این رکورد به این معنی است که هواوی در کمتر از یک دقیقه دو گوشی هوشمند را تولید می‌کند.

هواوی همیشه جزء شرکت های تولیدکننده در حال پیشرفت و پیش قدم در بسیاری از جهش هاست که نسل پنجم اینترنت همراه 5G شاخص ترین آنهاست. این شرکت در چین محبوبیت بسیار بالایی را کسب کرده است به نحوی که درصد چشمگیری از فروش گوشی های هوشمند در این کشور را از آن خود نموده است. همچنین هواوی در دیگر زمینه ها یعنی تولید لپ تاپ، تبلت، ساعت هوشمند و اینترنت اشیاء نیز فعال و موفق ظاهر شده است.

یک گوشی هواوی در 27 ثانیه

معاون کل هواوی و مدیر ارشد بخش پردازش و سیستم های ابری، آقای شی یوهائونگ اعلام نموده است که هواوی در طی سالیان گذشته با استفاده از سیستم های پیشرفته و به روز موفق شده است تولید گوشی های هوشمند را از چند دقیقه به چند ثانیه رسانده و رکورد باور نکردنی ای را ثبت کند. بنا بر گزارشات اعلام شده، در روزهای اخیر هواوی یک گوشی هوشمند را تنها در 27 ثانیه تولید می‌کند. نکته قابل توجه این است که هواوی در سال 2015 در هر 10 دقیقه یک گوشی را تولید می‌نمود و رسیدن به این مدت زمان طی 5 الی 6 سال چشمگیر است.

در راستای این ثبت رکورد و افزایش سرعت در تولید گوشی هوشمند، هواوی شعاری تحت عنوان " یک ابر، دو هسته، سه جریان و چهار تکنولوژی " برای استراتژی تولیدش تعریف کرده است.

با این روند که هواوی در پیش گرفته است، هر روز منتظر یک جهش و خلق موقعیت جدید از آنها هستیم.

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...