گوشی میت 40 جدید با نام هواوی Mate 40E

گوشی میت 40 جدید با نام هواوی Mate 40E
13 اسفند

هواوی Mate 40E

شایعه عرضه گوشی های اقتصادی هواوی میت 40E اخیرا چهره جدی تری را به خودش گرفته است و هیچ بعید نیست به زودی شاهد رونمایی و عرضه آن باشیم.

مهر ماه سال جاری بود که هواوی از گوشی های پرچمداراش با عنوان های میت 40 (Mate 40) رونمایی کرد. چندی پیش اخباری به بیرون درز کرد که هواوی نسخه جدیدی از گوشی محبوبش یعنی هواوی میت 40 را در دست ساخت دارد که نسخه اقتصادی آن خواهد بود.

این اتفاق اصلا بعید به نظر نمی‌رسد و حتی بسیار امکان پذیر خواهد بود چرا که سال گذشته نیز پس از عرضه گوشی هواوی میت 30 پس از مدتی نسخه اقتصادی آن با نام هواوی میت 30E به بازار راه پیدا کرد و با استقبال خوبی هم روبرو شد. از این رو این خبر خیلی بیشتر از یک شایعه است و به زودی گوشی دیگری به عناوین هواوی اضافه خواهد شد.

اما آنچه که هنوز در حد شایعه است و حدس گمانی بیش نیست مشخصات سخت افزاری آن است که طبق اخبار منتشر شده گوشی هواوی Mate 40E طراحی‌ای مشابه با هواوی Mate 40 خواهد داشت و انتظار می‌رود تا هواوی از تراشه هفت نانومتری کایرین Kirin 990E مجهز به پشتیبانی از شبکه 5G را در این گوشی اقتصادی بکار بگیرد.

این تراشه شامل هشت هسته پردازنده مرکزی خواهد بود که متشکل از دو هسته Cortex-A76 با فرکانس بیشینه 2.86GHz و دو هسته دیگر با فرکانس 2.36GHz در کنار چهار هسته Cortex-A55 با فرکانس بیشینه 1.95GHz می‌باشد.

هواوی Mate 40E

در بخش دوربین هم مانند Mate 40 در Mate 40E شاهد ماژول سه گانه در قاب پشتی گوشی خواهیم بود که به احتمال زیاد عملکردی مشابه در این دو را تجربه خواهیم کرد.

در حال حاضر همین اطلاعات از گوشی هواوی میت 40E در دسترس است و به محض انتشار اطلاعات بیشتر با شما همراه خواهیم بود.

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...