نقشه هواوی Petal Map جایگزینی مناسب برای گوگل مپ

نقشه هواوی Petal Map جایگزینی مناسب برای گوگل مپ
13 اسفند

نقشه هواوی Petal Map

نقشه هواوی Petal Map در ادامه توسعه، تکمیل و ارتقا هر چه بهتر اپلیکیشن ها و سرویس های اختصاصی هواوی HMS است تا کاربران را در رفع نیازهایشان پس از قطع دسترسی به سرویس های گوگل همراهی نماید.

اپ نقشه هواوی Petal Map جایگزینی مناسب و در خور توجه برای گوگل مپ می‌باشد.

اپلیکیشن نقشه هواوی Petal Map هر آنچه که یک کاربر از اپلیکیشن نقشه و موقعیت یاب انتظار دارد را برآورده می‌کند. این اپ در بیش از 140 کشور و در اکثر گوشی های هواوی نسخه 5 و بالاتر HMS Core پشتیبانی می‌شود.

داشتن یک اپلیکیشن نقشه جزء واجبات هر کاربر می‌تواند باشد چرا که کارایی و کاربرد بسیاری را دارد. توسط نقشه و استفاده از آن در گوشی همراه یکی از موارد مهمی است که چندین سال است در اختیار کاربران قرار گرفته است. بعنوان یک شهروند ساکن در یک شهر هر کسی نیاز به نقشه و گاها نیاز به مسیریاب برای عبور و مرور با وسایل نقلیه نیز دارد، همین امر برای یک فرد که مسافر و یا توریست باشد از اهمیت بیشتری برخوردار خواهد بود تا بدون مشکل و نیاز به دیگری بتوان راه و مقصد یا حتی موقعیت مکانی را به راحتی یافت.

ویژگی‌های نقشه هواوی Petal Map

محیط کاربری Petal Map زیباست. این محیط شامل دو حالت برای نمایش یعنی دو بعدی و سه بعدی است.

در قسمت بالا سمت راست این اپلیکیشن گزینه ای وجود دارد که بسیار برای رانندگان درون شهر کارایی دارد. با لمس کردن آن گزینه ای در اختیار کاربر قرار می‌گیرد که به وسیله آن، نقشه هواوی Petal Map  می‌تواند اطلاعات مربوط به ترافیک شهری و میزان سنگینی آن را نمایش دهد تا راننده یا کاربر مسیر مناسب تری را انتخاب نماید. میزان سنگینی ترافیک با تغییر سنگ از سبز به قرمز همانند سایر اپ های دیگر مشخص می‌شوند.

در قسمت پایین صفحه و سمت راست علامتی وجود دارد که پس از لمس آن می‌توانید مشخص کنید که نقشه به صورت دو بعدی و یا سه بعدی به شما نمایش داده شود.

نقشه هواوی Petal Map

اما نکته قابل توجه و قابلیت بسیار خوبی که نقشه هواوی Petal Map در اختیار کاربران قرار میدهد دستیار یا راهنمای صوتی است که به نوعی ترکیب دو اپلیکیشن نقشه و مسیریاب را به کاربران در قالب یک اپلیکیشن ارائه می‌دهد.

قابلیت ها و ویژگی های موجود در Petal Map همگی در بخش تنظیمات قابل غیر فعال و یا فعال سازی را دارند و جدای آنها، در بخش تنظیمات قادر هستیم زمینه را روشن و یا تاریک انتخاب کنیم که از این حیث هواوی قابلیت شخصی سازی را در اختیار کاربران قرار داده است.

برخی از قابلیت ها و ویژگی های نقشه هواوی Petal Map فقط در گوشی هایی قابل استفاده هستند که به رابط کاربری EMUI 11 آپدیت شده اند و هواوی وعده‌ی اضافه شدن مدل های بیشتری از گوشی های هواوی را برای استفاده از آنها داده است.

یکی دیگر از ویژگی های جذاب نقشه هواوی Petal Map برای کاربرانی که از وسایل نقلیه عمومی استفاده می‌کنند است که طی آن هواوی ابه وسیله سینک یا همگام سازی با اطلاعات سیستم حمل و نقل به کاربر پیشنهاد بهترین وسیله را برای سفر درون شهری می‌دهد. البته این ویژگی با همه جذابیتی که دارد بعید به نظر می‌رسد که در ایران قابل استفاده باشد.

هم اکنون می‌توانید با مراجعه به AppGallery اپ استور اختصاصی هواوی، نقشه هواوی Petal Map را دانلود و نصب کنید.

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...