سرویس HMS هواوی در بنزهای کلاس اس

سرویس HMS هواوی در بنزهای کلاس اس
11 اسفند

سرویس HMS هواوی در بنزهای کلاس اس

آقای یو چنگ دنگ که سمت مدیرعاملی کسب و کار محصولات در بخش مصرف کننده هواوی را بر عهده دارد، اخیرا اعلام نمود که ماشین های جدید مرسدس بنز کلاس اس (Mercedes Benz S Class) مجهز به سرویس های موبایلی هواوی می‌شوند تا تجربه ‌ای جدید را به ارمغان آورند.

با انجام این کار و مجهز شدن جدیدترین محصولات مرسدس بنز کلاس S به سرویس های موبایل هواوی، کاربر می‌تواند به دریایی از اپلیکیشن های ثالث در صفحه نمایش سیستم داخلی خودرو خود دسترسی داشته باشند و اپلیکیشن های کاربردی نظیر مسیریاب ها، پلیرها و ... را در آن نصب نموده و به استفاده بپردازند. اگر کودکی نیز داشته باشید میتوانید با نصب بازی مخصوص کودکان، آنها را در فضای ماشین نیز سرگرم کنید، البته علاوه بر آن نیز می‌توانید با استفاده از سرویس های پخش آنلاین یا استریم کارتون ها و انیمیشن های روز دنیا را برایشان پخش کنید.

سرویس های موبایل هواوی برای خودرو یا همان HMS for Car توسط این کمپانی یکی از فعالیت های روز و راهکاری فوق‌العاده برای این بازار است ککه توسط تیم طراحی و توسعه هواوی برای خودروها صورت گرفته است تا در آن نیز از دستیار هوشمند هواوی نیز استفاده بهینه تری شود.

سرویس HMS هواوی در بنزهای کلاس اس

در عکس منتشر شده از این سرویس برای خودروهای مرسدس بنز اس کلاس، وجود آیکون اپلیکیشن های SF Express، Bilibili، Lychee و چند اپ دیگر به چشم میخورد که برای اجرای سریع به صورت پیش فرض روی صفحه قرار گرفته است تا کاربران بدون نیاز به نصب و فقط با یک لمس ساده آن ها را روی سیستم خودرو خود اجرا کرده و استفاده نمایند.

مطابق گفته آقای یو چنگ دنگ که سمت مدیرعاملی کسب و کار محصولات در بخش مصرف کننده هواوی، این سرویس تحت فضای ابری یا همان Cloud مختص خودروهای هوشمند طراحی و توسعه یافته است.

طبق اطلاعات منتشر شده قرار است در سال 2021، مرسدس بنز سه مدل خودرو با نام های S400L، S450L و S500L تولید و روانه بازار شود. سیستم کنترل مرکزی این سه خودرو به صفحه نمایش لمسی 12.8 اینچ با تکنولوژی OLED و رزولوشن تصویر 1728x1888 مجهز خواهند بود.

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...