استفاده از اپلیکیشن‌ های ثالث روی ساعت های هوشمند هواوی

استفاده از اپلیکیشن‌ های ثالث روی ساعت های هوشمند هواوی
10 اسفند

اپلیکیشن‌ های ثالث روی ساعت های هواوی

تا چندی پیش تنها اپلیکیشن های اختصاصی هواوی بر روی ساعت های هوشمند این کمپانی محبوب قابل نصب و استفاده بودند. این مورد سبب آن بود که برخی اپلیکیشن های غیر هواوی و ثالث نظیر برخی اپ های فیتنس توسط کاربران قابل نصب نباشد و موجب محدودیت می‌شد.

اما طی گزارش های منتشر شده در هفته های اخیر، نشان دهنده این بود که هواوی در حال گسترش محصولات و گجت های پوشیدنی اش که شامل ساعت های هوشمند نیز می‌شود، می‌باشد. هواوی پس از سقوط چند پله‌ای چند سال اخیرش مجددا به روزهای اوج برگشته و با قدرت در حال پیشرفت و ثبت رکوردهای مختلف است. همچنین هواوی برای تثبیت جایگاهش به عنوان یک برند معتبر و قدرتمند، در حال توسعه و گسترش محصولات پوشیدنی است. این اتفاق علاوه بر بالا بردن محبوبیت هواوی بیش از پیش به سود کاربران خواهد بود.

اپلیکیشن Fitify  برای ساعت Watch GT2 Pro

اپلیکیشن Fitify برای ساعت Watch GT2 Pro

هواوی در پی اثبات پتانسیل بالای توسعه اپلیکیشن های ثالث برای ساعت های هوشمندش، اپلیکیشن فیتنس و یا تمرین های ورزشی تحت عنوان Fitify را برای ساعت هوشمند Watch GT2 Pro توسعه و هم اکنون در فروشگاه اختصاصی هواوی یعنی AppGallery قابل دریافت و نصب می‌باشد. این اپلیکیشن شامل بیش از 900 تمرین مختلف ورزشی است که برای کاربران این نوع اپلیکیشن‌ها بسیار کارآمد خواهد بود.

اپ Fitify با استفاده از 5 نوع کیت توسعه مختلف، توسط تیم سرویس‌ های موبایل هواوی HMS طراحی و توسعه یافته است. در پی این اتفاق می‌توان شاهد انتشار اپلیکیشن های ثالث بیشتری برای ساعت های هوشمند هواوی در آینده باشیم.

اما فارغ از بخش اپلیکیشن، اگر به دنبال ساعت هوشمندی هستید که برای امور روزمره‌تان به آن نیاز دارید و یکی از فاکتورهای مهم انتخابتان باتری پرقدرت و با دوام بالا است در خرید ساعت های هوشمند هواوی مثل Watch Fit، Watch GT 2e، Watch GT 2 Pro، Watch GT 2 و ... شک نکنید چرا که علاوه بر زیبایی، کارایی و قابلیت های بسیار خوبی را در اختیار شما قرار می‌دهند و بر خلاف ساعت های هوشمند موجود در بازار نیاز به شارژ کردن مداوم آنها نخواهید داشت چرا که ساعت های هوشمند هواوی در کنار ویژگی های کارآمد، به باتری با دوام نیز معروف است.

(ساعت های هوشمند هواوی)

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...