کنترل موزیک و دوربین گوشی با ساعت هوشمند هواوی

کنترل موزیک و دوربین گوشی با ساعت هوشمند هواوی
10 اسفند

همواره تکنولوژی در همه جهات در حال پیشرفت روزافزون است و هر روز صبح که از خواب بیدار میشویم با اخباری جدید و پیشرفتی جدید در زمینه تکنولوژی و گجت ها رو به رو می‌شویم. در همین راستا چند سالی است که در بخش گجت های پوشیدنی پیشرفت های چشمگیری را شاهد بوده ایم خصوصا ساعت های هوشمند که امروزه کارایی خیلی بیشتری را نسبت به قبل و در مقابل ساعت های عادی دارند و شاید ترجیح این روزهای هرکسی به جای خرید یک ساعت که کاری جز نمایش ساعت و نهایتا تاریخ را انجام میدهند به سمت ساعت هوشمند کشیده شود تا از قابلیت ها و ویژگی های بیشتری بهره مند شود.

فارغ از تمام ویژگی های ریز و درشتی که ساعت های هوشمند در اختیارمان قرار می‌دهند، در این مطلب قصد داریم به کارایی و نحوه کنترل موزیک و دوربین گوشی در ساعت هوشمند هواوی بپردازیم.

هواوی همیشه سعی داشته است تا بهترین محصول را با کیفیت مناسب و قیمتی رقابتی در اختیار کاربران قرار دهد. این موضوع در بخش ساعت های هوشمندش هم نیز صادق است و در زمینه طراحی، تولید و کارایی ساعت هوشمند پیشرفت بسیاری را در سالهای اخیر تجربه کرده است.

ساعت های هوشمند هواوی یعنی Watch Fit، Watch GT 2e، Watch GT 2 Pro، Watch GT 2 و ... امکانات بسیار خوب و قابل توجهی نظیر صفحه نمایش با کیفیت، فضای ذخیره سازی مناسب، جی پی اس یا همان موقعیت یاب، ضد آب، شارژدهی بسیار مناسب و ... را ارائه می‌کنند. اخیرا در آخرین نسخه از ساعت های هوشمند تولید شده توسط هواوی، قابلیت سیستم پایش خواب و مهم تر از همه که این روزها بسیار کاربرد دارد، اندازه گیری سطح اکسیژن خون که به دلیل شیوع کرونا مورد استفاده زیادی قرار میگیرد، و همچنین پایش استرس و میزان آن به ساعت ها اضافه شده اند.

کنترل موزیک و دوربین گوشی با ساعت هوشمند هواوی

اما یکی از قابلیت های جدید و بسیار کاربردی که در ساعت های هوشمند هواوی Watch GT 2e، Watch GT 2 Pro و حتی Watch GT 2 مشاهده شده است، کنترل اپ های مهم و کاربردی یعنی موزیک و دوربین گوشی است.

این قابلیت ها به شما این اجازه را میدهند تا بتوانید بدون نیاز به گوشی و تنها از طریق ساعت هوشمند هواوی که بر روی مچ دستتان بسته اید به دوربین دسترسی و عکاسی نمایید و همچنین با دسترسی به موزیک پلیر موسیقی در حال پخش را استاپ، عوض و هرطور که میخواهید کنترل نمایید.

کنترل موزیک و دوربین گوشی با ساعت هوشمند هواوی

زمانی که با گوشی به بخش دوربین وارد می‌شوید ساعت هوشمند هواوی در صورت سینک بودن و اتصال به گوشی، به طور اتوماتیک صفحه عکاسی را برایتان نمایش می‌دهد، همچنین اگر دسترسی به گوشی ندارید یا نمی‌خواهید بنا به شرایطی به گوشی خود دست بزنید، کافیست تا در منو ساعت به بخش Remote Shutter رفته و دوربین گوشی را باز کنید. از این طریق می‌توانید با صفحه نمایش سا و با لمس آیکون دوربین تصویری را به ثبت برسانید. نکته جالب توجه این است که مي‌توانید از طریق ساعت برای عکاسی تایمر هم تنظیم نمایید.

کنترل موزیک و دوربین گوشی با ساعت هوشمند هواوی

اما برای فعال سازی قابلیت کنترل بخش موزیک پلیر از طریق ساعت هوشمند کافیست با ورود به اپلیکیشن Huawei Health app گزینه Device Tab را زده و سپس دستگاه مورد نظرتان (به عنوان مثال همان ساعت هوشمند هواوی Watch GT 2 ) را انتخاب نموده و در بخش تنظیمات Music گزینه Manage Music را زده و در آخر گزینه On Wrist Control را فعال نمایید.

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...