تخفیف ویژه فیلیمو با خرید محصولات هواوی

تخفیف ویژه فیلیمو با خرید محصولات هواوی
9 اسفند

تخفیف ویژه فیلیمو با هواوی

بر اساس همکاری صورت گرفته بین هواوی و فیلیمو، از روز 6ام اسفند ماه سال 99 مصادف با روز پدر تا پایان سال، با خرید هر یک از محصولات هواوی، گوشی های هواوی و تبلت های هواوی، از اشتراک رایگان و همچنین تخفیف های ویژه‌ی " فیلیمو " و همچنین " فیلیمو مدرسه " برخوردار شوید.

در این طرح که برای شما مشتریان عزیز هواوی تدارک دیده شده است میتوانید:

  • اشتراک رایگان فیلیمو به مدت زمان 15 روز
  • اشتراک رایگان فیلیمو مدرسه به مدت زمان 15 روز
  • تخفیف 25 درصدی فیلیمو برای اولین تمدید اشتراک
  • تخفیف 50 درصدی فیلیمو مدرسه برای اولین تمدید اشتراک

برای استفاده و فعالسازی کدهای تخفیف های ذکر شده که شامل تخفیف ها و اشتراک های رایگان فیلیمو و فیلیمو مدرسه می‌باشد، سریال درج شده بر روی جعبه محصول خریداری شده را در قسمت کد تخفیف در صفحه خرید و یا تمدید اشتراک فیلیمو وارد نمایید تا از تخفیفات بهره‌مند شوید.

تخفیف ویژه فیلیمو با هواوی

فیلیمو چیست

اما برای آن دسته از عزیزانی که اطلاعاتی درباره فیلیمو ندارند؛ فیلیمو یک سرویس آنلاین پخش فیلم و سریال است. فیلیمو اولین سامانه نمایش اشتراکی ایرانی است که در بهمن ماه سال 1393 کار خودش را به طور رسمی آغاز نموده و هم‌اکنون تعداد چشمگیری مشترک ماهانه با سهم 50 درصدی در میان رقبایش در این بازار به کار خودش ادامه میدهد. سریال نهنگ آبی که یکی از سریال های محبوب ایرانی بود، در بهمن سال 97 به عنوان اولین سریال با سرمایه گذاری فیلیمو ساخته شد.

همچنین این شرکت اقدام به طراحی و توسعه دستگاهی به نام فیلیمو باکس نمود که طی آن در مرداد ماه سال جاری این دستگاه معرفی و در بازار عرضه شد تا کاربران با خرید این دستگاه به نوعی صاحب اندروید باکس شوند و تلویزیون غیر هوشمندشان را مجهز به اندروید نمایند تا بتوانند به اپلیکیشن های اندرویدی و همچنین اپلیکیشن فیلیمو، و به راحتی به دریایی از محتوای ویدیویی نیز در آن دسترسی داشته باشند.

هم‌اکنون فیلیمو بیش از 35 هزار اثر ویدیویی در دسته بندی های فیلم، سریال، انواع تاک‌شو و ... را در خود جای داده است.

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...