بازی ایرانی بالهای تاریک ۲ ؛ قسمت چهارم معرفی بازی ایرانی

بازی ایرانی بالهای تاریک ۲ ؛ قسمت چهارم معرفی بازی ایرانی
6 اسفند

بازی ایرانی بالهای تاریک ۲

بازی ایرانی بالهای تاریک ۲ دنباله‌ای موفق در ادامه قسمت اول و ساخته‌ی استودیو بازی سازی لکسیپ گیمز (Lexip Games)  می‌باشد. استودیو لکسیپ گیمز این بازی را با شعار " سینمایی‌ترین بازی ایرانی " معرفی کرده و کیفیت بسیار خوبی را به معرض نمایش گذاشته است. این بازی مطابق گفته و شعار سازندگانش بسیار سینمایی و جذاب است. بازی بال‌های تاریک ۲ یک بازی در سبک اشاره و کلیک با معماها و ماجرایی بسیار مرموز می‌باشد، البته برای اینکه بیشتر با این عنوان ارتباط برقرار کنید بهتر است که نگاهی هم به قسمت اول داشته باشید و یا آن را به‌صورت کامل بازی کنید.

این بازی با استفاده از خط داستانی بسیار جذاب و همچنین به لطف گرافیک و دوبله‌ی حرفه‌ای موفق شده به افتخارات زیادی در جشنواره‌های معتبر داخلی و بین‌المللی برسد.

داستان و گیم‌ پلی

داستان بازی در سرمای زمستان و زیر بارش باران آغاز و از جایی شروع می‌شود که فردی مرموز که خودش را با نام " سایه شب " معرفی کرده است، بازیگران سرشناس سینما را می‌دزدد و ذهـــن پلـیس و مردم را به خود مشغول کرده است. در اینجا اتفاقات مرموزی رخ داده و باید با حل معماهای متفاوت از رمز و راز بازی باخبر شوید.

همان‌طور که پیش‌تر اشاره شد بازی ایرانی بالهای تاریک ۲ در سبک اشاره و کلیک است و معماهای زیادی را در دل خود جای داده است و برای حل کردن آن‌ها باید کمی زمان بگذارید. از لحاظ تنوع باید گفت که معماهایی که در بازی وجود دارد از نقاط قوت این بازی است و کیفیت خوبی دارد و تجربه آن خالی از لطف نیست.

بازی ایرانی بالهای تاریک 2

اتمسفر تاریک و دلهره‌آور

فضاسازی بسیار خوب کار شده و اتمسفر تاریک و دلهره‌آور بازی به خوبی بیان‌گر روند داستان و شرایطی خواهد بود که شخصیت بازی در آن گرفتار شده است. محیط بازی بسیار خوب طراحی شده و از جزییات بالایی برخوردار است. جزییاتی که نه تنها به زیبایی بازی افزوده بلکه ممکن است سرنخی برای حل معماهای بازی باشند. همچنین نباید از کنار موسیقی بازی به راحتی گذشت، موسیقی این بازی در کنار فضای گرافیگی بازی توانسته اتمسفر قابل قبولی را در بازی ایجاد کند و حس و حال ترس و هیجان را به بازیکن انتقال دهد.

بازی بالهای تاریک 2 از جمله بازی های باکیفیت ایرانی و جزء قدم های اول و محکم بازی‌سازان ایرانی در این حوزه است. این بازی در استورهای مخصوص پلتفرم اندروید در دسترس می‌باشد.

قسمت های قبل از سری مقالات معرفی بازی های ایرانی را از لینک های زیر دنبال کنید.

بازی ایرانی رویال کوییز ؛ قسمت سوم معرفی بازی ایرانی

بازی ایرانی رویای نیوتن ؛ قسمت دوم معرفی بازی ایرانی

بازی ایرانی خونه به خونه ؛ قسمت اول از سری مقاله های معرفی بازی ایرانی

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...