سیستم عامل هارمونی و دوربین هوشمند هواوی

سیستم عامل هارمونی و دوربین هوشمند هواوی
28 بهمن

دوربین نظارتی هوشمند هواوی

در نوامبر سال 2020 هواوی محصولی جدید تحت عنوان Smart Selection Camera Pro مجهز به سیستم عامل اختصاصی هواوی یعنی HarmonyOS با قیمت 46 دلار معرفی کرد که اولین دوربین هوشمند هواوی مجهز به هارمونی میباشد.

ماه گذشته هواوی نسخه 32 گیگابایتی این دوربین را با برچسب قیمتی 299 یوان چین (همان 46 دلار) در بازار چین آغاز کرده بود و حال با عرضه نسخه 64 گیگابایتی با قیمت 399 یوان چین (62 دلار) وارد بازار تجهیزات و دستگاه های هوشمند شده است.

Huawei Smart Choice Camera Pro دوربین نظارتی‌ای است که چهار قابلیت برجسته و مهم را در دل خود دارد. استفاده از سیستم عامل احتصاصی هواوی HarmonyOS (هارمونی)، حافظه داخلی امن، تشخیص هوشمند مبتنی بر هوش مصنوعی و همچنین کیفیت تصویر 2K یا همان 2560x1440p چهار ویژگی برجسته این دوربین میباشد.

دوربین هوشمند هواوی Smart Choice Camera Pro دارای قابلیت دید 360 درجه را داراست که یکی از قابلیت های بسیار مثبت و خوب این دوربین محسوب میشود. یکی از مصارف جدی و دلیل خرید بسیاری از مشتریان دوربین های نظارتی در خانه برای اتاق کودک و اطلاع از وضعیت کودک است. بسیاری از والدین که دارای فرزند نوزاد و یا کم سن و سال هستند برای نظارت و آگاهی از حال کودکشان از این دست دوربین ها خریداری کرده و در اتاق کودک نصب میکنند و به راحتی در دستگاه های مختلف میتوانند نظاره گر باشند.

اولین دوربین هوشمند هواوی مجهز به سیستم عامل هارمونی دارای قابلیت برقراری تماس ویدیویی میباشد آن هم تنها با یک دکمه و پشتیبانی از تگ های NFC که با استفاده از آن در کسری از ثانیه دوربین Smart Choice Camera Pro را به شبکه وصل نمود.

دوربین هوشمند هواوی Smart Choice Camera Pro

با بکار گیری حافظه داخلی 32 و 64 گیگابایتی توسط هواوی در دوربین هوشمند هواوی Smart Choice Camera Pro کاربران دیگر نیازی به تهیه و نصب کارت حافظه جانبی نیستند و با خیالی راحت به استفاده از دوربین نظارتیشان میپردازند چرا که حافظه داخلی نه تنها دوام و عمر بیشتری را نسبت به حافظه های جانبی دارند بلکه از سرعت بسیار بیشتر نزدیک به 10 برابری نیز برخوردار هستند.

از مزایای دوربین های نظارتی جدید و هوشمند متصل شدن به دستگاه های دلخواه مثل لپ تاپ، تبلت و گوشی میباشد چرا که کاربران در هر کجا و هر زمان میتوانند به آن دسترسی داشته باشند. کیت توسعه نرم افزاری HiLink که در دوربین هوشمند Smart Choice Camera Pro بکار گرفته شده است توانسته بالاترین تاییدیه امنیت در بخش اشیاء اینترنت را کسب کند و برای افرادی که حریم خصوصی و امنیت برایشان از درجه اهمیت بالایی برخوردار است جای نگرانی باقی نگذارد و امنیت بالایی را تضمین کند.

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...