تکذیب واگذاری گوشی های سری P و Mate توسط هواوی

تکذیب واگذاری گوشی های سری P و Mate توسط هواوی
26 بهمن

چندی پیش شایعاتی مبنی بر واگذاری و فروش پرچمداران محبوب هواوی یعنی سری P و سری Mate در حال انتشار بود که گویا منتشر کننده اولیه آن خبرگزاری رویترز بوده است و بدون هیچ گونه ذکر منبعی اقدام به انتشار این خبر کرد. اما واکنش هواوی در رابطه به این شایعات تکذیب محکمی بود که دل گرمی ای برای طرفداران آن بود.

دو سری P و Mate به اصطلاح پرچمداران هواوی و از محصولات با کیفیت بسیار بالا و قدرتمند آن است و در بازار گوشی های هوشمند در بین بهترین ها قرار دارند.

محبوبیت بالا این دو سری گوشی های هواوی باعث و ایجاد چنین شایعاتی شده است. در ابتدا به احتمال فراوان واگذاری آنر و جدا شدن و مستقل شدن آن و تبدیل شدنش به یک برند مستقل برای تولید گوشی های هوشمند و ورود به رقابت در این بازار به این دست شایات دامن زده است و هیچ بعید نیست در آینده شاهد چنین شایعات و اخباری نباشیم، شاید حتی بعضی از آن ها نیز به حقیقت هم بپیوندند.

محبوبیت بالای سری P و Mate

چرا گوشی هوای هواوی P و هواوی Mate از محبوبیت بالایی برخوردار هستند؟ اولین دلیل طرفداران برای خرید این سری گوشی های هواوی دوربین بسیار با کیفیت و قدرتمندشان است. اگر به یاد داشته باشید برند هواوی از همان ابتدا و در هنگام ورودش به بازار گوشی های هوشمند با سری P تبلیغات گسترده و تمرکز بسیاری بر دوربین هایش با Leica داشت که اگر با دوربین های صنعتی و یا مخصوص کارهای نقشه برداری و عمرانی لیکا آشنایی داشته باشید و یا به گوشتان خورده باشد قطعا میدانید که چه محصولات با کیفیتی هستند. پس محصولات هواوی با دوربین های لیکا میتوانند قدرت بسیار بالایی داشته باشند و در برابر رقبای قدرتمندی همچون اپل و سامسونک میتواند حرفی برای گفتن داشته باشد.

هواوی سری P و سری Mate

اخیرا در پی تست های وبسایت DXOMARK دوربین گوشی هواوی Mate 40 Pro به عنوان بهترین گوشی جهان برای ثبت عکس های سلفی انتخاب شد و در پی آن گوشی هواوی P40 Pro هم به عنوان دومین گوشی برتر جهان جهت ثبت عکس سلفی انتخاب شد.

در پس دوربین قدرتمند و با کیفیت این دو گوشی چیپست های اختصاصی هواوی حضور دارند تحت عنوان کایرین یا Kirin که با توانمندی ها و ویژگی های پیشرفته‌شان موجب عملکرد هر چه بهتر دوربین میشوند.

در گوشی هواوی Mate 40 Pro چیپست اختصاصی 5 نانومتری هواوی Kirin 9000 مجهز به فناوری 5G بکار برده شده است، این چیپست تشکیل شده است از پردازنده مرکزی Cortex-A77 و پردازنده گرافیکی Mali-G78 MP24 که باعث شده است این گوشی یکی از سریعترین و قدرتمندترین گوشی های حال حاضر نام بگیرد.

تکذیب شایعات واگذاری این دو سری محبوب توسط هواوی به طور حتم باعث خوشحالی طرفداران شده است و در ادامه هواوی افزوده است که هیچ برنامه ای برای واگذاری و یا فروش دو سری P و Mate ندارند و طرفداران و علاقه مندان امیدوار باشند که تولید آنها متوقف نخواهد شد.

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...