پایش سلامتی با Huawei Health

پایش سلامتی با Huawei Health
19 بهمن

اطلاع از وضعیت کلی سلامتی و تحرک جسمی، فعالیت های ورزشی و پایش آنها و در کنار همه این موارد اطلاع از کیفیت خواب شبانه موضوعاتی است که همگی در اپلیکیشن Huawei Health یا همان سلامت هواوی میتوانید در اختیار داشته باشید. در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی این اپلیکیشن بپردازیم.

استفاده از این اپلیکیشن و همچنین سایر افرادی که از هر دستگاهی با برندی دیگر استفاده میکند و برنامه ای مشابه دارد برای همه توصیه میشود چرا که اطلاعات بسیار مفیدی را در اختیار کاربران قرار میدهد و پایش منظمی را برایشان به همراه دارد. تمام این موارد اگر با یک ساعت هوشمند کامل تر خواهد شد اما اگر مچ بند هوشمند یا ساعت هوشمند نداشتید اصلا نگران نباشید چون این اپلیکیشن ها اطلاعات خوب و مفیدی را ارائه داده و همچنان مفید خواهد بود.

با Huawei Health مربی ورزشی خود باشید

اگر ورزش را به طور جدی و حرفه ای انجام میدهید یا فردی هستید که به طور تفریحی و بعنوان مثال بصورت منظم پیاده روی میکنید و ورزش خاصی را حرفه ای انجام نمیدهید فرقی نمیکند، Huawei Health آماده همکاری با شماست. اما قطعا استفاده از این اپلیکیشن همراه با ساعت یا مچ بند هوشمند بسیار کاربردی تر بوده چرا که اطلاعات دقیق تر و جزئیات بیشتری را از آن دریافت کرده و به شما کمک بسیار بهتری میکند.

اگر از آن دست افرادی هستید که پشت میز نشین هستید و از صبح تا بعد از ظهرتان به صورت روزمره طی یک ساعت مشخص دائما روی صندلی در حال کار هستید و سپس یک راست به خانه میروید و به استراحت میپردازید، کمی از ای سبک زندگی فاصله بگیرید و با کمک این اپلیکیشن و نظیر آن به اصطلاح لایف استایل خود را تغییر دهید و در برنامه روزانه تان برنامه ورزشی هر چند کوتاه را هم اضافه کنید تا زندگی سالم تری را داشته باشید.

پایش سلامتی با Huawei Health

اطلاعات به دست آمده از برنامه سلامت هواوی شامل نقاط قوت و ضعف های جسمانی شما است و میتوانید از آنها به عنوان اطلاعات تکمیلی جهت ارائه به پزشک یا مربی ورزشی‌تان نیز استفاده کنید.

پیاده روی و دویدن جزء به اصطلاح دم دست ترین و ساده ترین ورزش هایی است که هر فرد با کمترین امکانات ممکن میتواند آن را انجام دهد و با کمک Huawei Health اطلاعات دقیقی از برنامه خود، محل انجام میزان مسافت طی شده و نمایش مسیر طی شده را در اختیار داشته باشد. هواوی هلث در کنار آنها اطلاعات مفیدی مثل میزان کالری سوزانده شده، میزان ضربان قلب و پارامترهای مختلفی را در هنگام دویدن یا پیاده‌رویتان به شما خواهد داد.

برای به اشتراک گذاری فعالیت های انجام شده خود و ایجاد چالش‌های مختلف با دوستانتان میتوانید از مسیر حرکت خود ویدیویی به صورت خودکار روی نقشه تهیه کنید و به اشتراک بگذارید. این امکان با نام Dynamic Tracking در اختیار کاربر قرار دارد تا با استفاده از آن با دوست یا گروهی از دوستانتان فعالیت مشترک گروهی را انجام دهید و تبادل اطلاعات و نظرات بین یکدیگر داشته باشید.

قسمت مهمی که در اپلیکیشن سلامت هواوی وجود دارد پایش سلامتی و وضعیت جسمانی هر فرد میباشد حاوی اطلاعات مفیدی است.

پایش 24 ساعته ضربان قلب و ارائه یک گزارش دقیق همراه با جزئیات مهم که این اطلاعات به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه و حتی سالانه در اختیار کاربر قرار میگیرد تا بتواند بررسی دقیقی در وضعیت جسمانی اش داشته باشد.

اندازه گیری میزان اکسیژن موجود در خون از دیگر قابلیت های مهم این اپلیکیشن است که آن هم به صورت ساعتی، روزانه، ماهانه و سالانه گزارش ارائه میدهد. گزارش روزانه و خصوصا ساعتی از پارامترهای مهم و مفیدی است که در صورت مشاهده هر گونه مشکلی میتوانید با مراجعه و مشورت با پزشک به بررسی دقیق تری دست یابید و هر چه زودتر از رخداد اتفاقی ناگوار جلوگیری کنید.

در این روزها که اندازه گیری سطح اکسیژن خون به واسطه شیوع بیماری کرونا، رایج شده است، مشاهده میکنیم که دستگاه هایی حرفه ای و غیر حرفه ای بیشماری در سطح جهان در حال فروش است. قطعا یک دستگاه اندازه گیری اکسیژن خون حرفه ای از دقت بسیار بالاتری نسبت به این برنامه برخوردار است اما اگر قادر به هزینه بالا برای تهیه یک دستگاه حرفه ای نیستید، استفاده از Huawei Health به طور حتم بهتر از هیچی است و با کمی بالا یا پایین اما دقتی مناسب به شما گزارش خوبی ارائه میدهد.

پایش خواب و استرس

ارائه گزارش دقیق برای هر کاربر از نوع خواب که شامل چهار سطح از هوشیاری در حین خواب میباشد. در این حالت شما میتوانید به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه بررسی کنید که کیفیت خوابتان در چه سطحی قرار دارد و اگر مشکلی را مشاهده کردید با پزشک خود به مشورت بپردازید.

پایش خواب

بخش دیگری در این برنامه وجود دارد برای بررسی و پایش سطح استرسی که هر فرد در طول یک روز کاری و یا انجام فعالیت های مختلف داشته است. این که با استفاده از یک اپ بتوانید به بررسی اینکه بدن شما چه زمانی از روز و طی چه رویدادی به چه سطحی از استرس رسیده است میتواند بسیار مفید و کاربردی باشد تا فرد بتواند تا در آینده کنترل بهتری روی خودش داشته باشد.

پایش استرس

اتصال به دیگر دستگاه‌های هوشمند

اگر دستگاه هوشمند دیگری را در اختیار دارید (مثل ساعت یا مچ بند هوشمند) با اپ Huawei Health میتوانید مدیریت و کنترل روی آن داشته باشید و از امکانات بهتر و بیشتر برخوردار شوید. اما اگر دستگاه هوشمند دیگری به جز ساعت یا گجت های پوشیدنی مثل دوچرخه ثابت و یا تردمیل داشته باشید میتوانید اطلاعات مورد نیازی را دریافت و یا ارسال کنید و یا حتی از طریق اپ تنظیمات اختصاصی خودتان را روی دستگاه اعمال کنید.

اپلیکیشن Huawei Health یا همان سلامت هواوی جزء بهترین اپلیکیشن های موجود برای پایش سلامتی و وضعیت جسمانی، مشاهده فعالیت های انجام شده، پایش خواب، پایش استرس و ... قرار دارد که شمال اطلاعات و گزارشات بسیار دقیق و کامل برای هر کاربر است و استفاده از آن برای همه توصیه میشود.

این اپلیکیشن به صورت پیش فرض بر روی دستگاه های هواوی نصب میباشد اما اگر برند دیگری مثل سامسونگ، اپل و یا شیائومی دارید و میخواهید از این برنامه استفاده کنید، با مراجعه به اپ استور اختصاصی خود میتوانید این اپ را دانلود و استفاده کنید.

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...