بازی ایرانی رویال کوییز ؛ قسمت سوم معرفی بازی ایرانی

بازی ایرانی رویال کوییز ؛ قسمت سوم معرفی بازی ایرانی
19 بهمن

همانطور که وعده داده شد، شروع به معرفی یک بازی ایرانی در هر هفته کردیم و حال در این پست قصد داریم سومین بازی ایرانی با نام رویال کوییز را به شما عزیزان معرفی کنیم.

بازی ایرانی رویال کوییز

برای ورود به بازی رویال کوییز در ابتدا باید مراحل ثبت‌ نام را طی کرد. با واردکردن شماره تلفن همراه و تایید آن در بازی عضو شده و سپس ‌وارد صفحه اصلی بازی می‌شوید.

در صفحه اصلی بازی می‌توان نام و تصویر شخصی یا همان آواتار خود را تغییر دهید، علاوه بر آن میزان دارایی و رتبه‌بندی‌ها را مشاهده کرد و پاداش روزانه را دریافت کرد.

همچنین در این قسمت می‌توان به ‌صورت یک نفره در مسابقات شرکت کرد و علاوه بر ثبت رکورد، با سوالات مسابقات دو نفره بیشتر آشنا شد.

با انتخاب بخش دو نفره، بازی شکل جدی‌تری را به خود میگیرد چرا که در این قسمت پیروزی‌ها و شکست‌ها رقم می‌خورد.

دو نوع مسابقه در حال حاضر در این بخش فعال است که با پیروزی در هر یک می‌توانید تخم‌مرغ جایزه بگیرید و شانس خود را برای ارتقا سطح و تعداد کارت‌ هایتان امتحان کنید.

رویال کوییز

مسابقه عادی و آنلاین

با ورود به این قسمت باید 3 کارت  که مورد علاقه کاربر است انتخاب شود، این سه کارت سوالات درون مسابقه را تشکیل می‌دهند پس انتخاب درست می‌تواند برد را تا حدودی تضمین کند.

ابتدا برای جستجو کلیک می‌کنید و پس از انتخاب و پیدا شدن حریف، شما باید به صورت آنلاین و هم‌زمان با رقیب خود به انجام مسابقه بپردازید و با کسب امتیاز بیشتر در طی 6 سوال او را شکست دهید.

هرچه تعداد پیروزی‌ هایتان بیشتر باشد تعداد تخم مرغ‌ هایتان را افزایش میدهید و سطح خود را در بازی بالاتر میبرید، پس در پاسخ به سوالات نهایت دقت خود را به کار بگیرید تا پیروز مسابقه شوید.

در بازی رویال کوییز چیزی نزدیک به 3 میلیون سوال متنوع متنی و یا تصویری با موضوعیت های مختلف از قبیل ورزشی، سرگرمی، موسیقی، سینما، ریاضیات، هوش، مذهبی و ... جای داده شده است تا بازیکن ها کمتر احساس تکرار را داشته باشند.

بازی دارای سوالات متنوع و چالش برانگیزی است و رابط کاربری بسیار ساده‌ای دارد و پیچیدگی خاصی ندارد.

بازی رویال کوییز توسط استودیو بازیز طراحی و توسعه داده شده است و برای دو سیستم عامل اندروید و ios قابل دانلود میباشد.

برای دسترسی به قسمت های قبلی روی متن دلخواه کلیک کنید:

بازی ایرانی خونه به خونه ؛ قسمت اول از سری مقاله های معرفی بازی ایرانی

بازی ایرانی رویای نیوتن ؛ قسمت دوم معرفی بازی ایرانی

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...