ساخت اکانت هواوی با حساب توییتر

ساخت اکانت هواوی با حساب توییتر
14 بهمن

بعد از تحریم های اجرا شده از طرف آمریکا و گوگل بر علیه هواوی دسترسی به تمام سرویس های گوگل برای این کمپانی جلوگیری شده و در مقابل هواوی در اقدامی تحسین برانگیز سرویس های اختصاصی خودش تحت عنوان HMS یا همان سرویس های موبایلی هواوی را رو کرد تا کاربرانش کمبودی را احساس نکنند. اما این تصور شاید بوجود بیاید که شاید با گوشی هواوی خود نتوانیم از جیمیل و یا اکانت جیمیل خود اشتراک و اکانت دیگری را بسازیم. باید بگوییم که خیر، این تصور اشتباه است و به راحتی می‌توان یک اکانت هواوی با استفاده از اکانت جیمیل یا گوگل خودمان نیز بسازیم. اما لازم است بدانید که نه تنها میتوانیم با اکانت گوگل بلکه با اکانت فیسبوک و توییتر هم میتوانیم این کار را انجام دهیم.

برای انجام این کار کافی است تا به بخش تنظیمات گوشی هواوی خود رفته و گزینه ورود به شناسه هواوی یا همان Huawei ID را انتخاب میکنیم. در این مرحله دو کادر مشاهده میکنیم که جای ورود نام کاربری و کلمه رمز عبور است. برای ساخت یک اکانت کافیست روی گزینه رجیستر ضربه بزنیم تا مراحله ساخت اکانت هواوی را شروع کنیم اما اگر به پایین صفحه نگاه کنیم راه های دیگری برای ساخت اکانت هواوی برایمان وجود دارد آن هم ساخت اکانت هواوی از طریق اکانت گوگل، فیسبوک و توییتر. این سه گزینه تحت عنوان other ways to log in قابل مشاهده است.

 

ساخت هواوی آیدی با اکانت توییتر

با انتخاب راه ورود از طریق توییتر صفحه جدیدی برای وارد کردن اطلاعات حساب توییتر باز میشود. پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور اکانت توییتر گزینه Sign in را میزنیم. سپس با زدن گزینه Authorize App این اجازه را می‌دهید تا حساب توییتر با اکانت هواوی بتواند مرتبط شود. در ادامه صفحه تنظیمات گوشی مجدد باز میشود و در اینجا کافیست گزینه Register and Link Huawei ID را بزنیم، جهت تایید این کار گزینه Yes را می‌زنیم.

بعد از اتصال اکانت توییتر به هواوی صفحه ای تحت عنوان انتخاب کشور اکانت باز می‌شود. بعد انتخاب کشور مورد نظر قوانین و شرایط استفاده حساب کاربری به نمایش در می‌آید و با زدن گزینه Agree به مرحله بعد منتقیل میشویم. در اینجا تاریخ تولد را وارد می‌کنیم و گزینه Next را میزنیم.

در انتها رمز عبور اختصاصی خود برای اکانت هواوی را وارد می‌کنیم (پیشنهاد می‌شود برای رمز عبور ترکیبی از حروف بزرگ، حروف کوچک، اعداد و نشانه ها را استفاده کرد تا رمز عبور قدرتمندی را داشته باشیم) و گزینه Finish را می‌زنیم.

سپس در نهایت پیامی تحت عنوان Link Successful را مشاهده میکنیم و با زدن گزینه OK کار ساخت اکانت هواوی یا همان هواوی آیدی به وسیله حساب توییتر به پایان میرسد.

در مطالب گذشته ساخت اکانت هواوی از طریق اکانت گوگل و حساب فیسبوک را هم برای شما عزیزان به طور خلاصه و مختصر شرح دادیم. از لینک زیر می‌توانید به آنها نیز دسترسی داشته باشید.

ساخت اکانت هواوی با حساب فیسبوک

ساخت اکانت هواوی با حساب گوگل

 

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...