بازی ایرانی رویای نیوتن ؛ قسمت دوم معرفی بازی ایرانی

بازی ایرانی رویای نیوتن ؛ قسمت دوم معرفی بازی ایرانی
13 بهمن

بازی ایرانی رویای نیوتن

تنها یک داستان بسیار ساده و شوخی با نیوتن برای استودیوی بازی سازی پاپاتا کافی بود تا بتوانند بازی زیبا و جذابی را برای طرفداران بازی در پلتفرم موبایل و اندروید بسازند. بازی ایرانی رویای نیوتن یک بازی سرگرم کننده و تفننی است که در آن بازیکن باید مانع کشف قانون نیوتن شود.

شاید خیلی از ماها با چنان پشتکاری این بازی را انجام دهیم و نگذاریم هیچ سیبی به یک میلی‌متری سر مبارک اسحاق نیوتن برسد که گویا می‌خواهیم تمام حرص دوران مدرسه و تنفر خودمان از درس فیزیک را در این بازی خالی کنیم.

جدای از شوخی اگر نیوتن و کشف بزرگش نبود شاید خیلی از مسائل دیگر نظیر تفریحات مختلف و وسایل مختلف و که کاربرد بسیار زیادی در زندگی ما دارند دیگر وجود نداشت.

بازی رویای نیوتن

در این بازی نیوتن زیر یک درخت برای خودش نشسته و در حال استراحت است که کم کم سیب های درخت شروع به افتادن می‌کنند و بازیکن از طریق منهدم کردن سیب ها نباید اجازه دهد هیچ سیبی به سر نیوتن برخورد کند تا او هیچ وقت به فکر کشف قانونی به اسم قانون جاذبه نیفتد. راه های مختلفی برای نابود کردن سیب ها وجود دارد و بازیکن باید از این راه ها استفاده کند تا به رکورد بیشتری دست یابد. در حقیقت این بازی رکورد محور می‌باشد و با به اشتراک گذاری رکوردهایش می‌تواند خودش را با سایر بازیکنان مقایسه کند.

بازی رویای نیوتن (کشف جاذبه) هم اکنون برای سیستم عامل اندروید از طریق کافه بازار قابل دانلود میباشد.
در قسمت قبل بازی ایرانی خونه به خونه معرفی شد که از طریق لینک زیر میتوانید به آن هم دسترسی داشته باشید.

بازی ایرانی خونه به خونه ؛ قسمت اول از سری مقاله های معرفی بازی ایرانی

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...