50 میلیون کاربر و یک میلیارد دستگاه! ؛ HiLink در مسیر موفقیت

50 میلیون کاربر و یک میلیارد دستگاه! ؛ HiLink در مسیر موفقیت
12 بهمن

مدیرعامل بخش مصرف کنندگان کمپانی هواوی طی رویداد سالانه‌ای که روز 23 ژانویه در چین برگزار میگردد تاکید فراوانی بر توسعه و گسترش هر چه بیشتر و بهتر سیستم عامل هارمونی ( HarmonyOS ) داشت تا تمام روند زندگی برای انسان ها به سمت و سوی هوشمند سازی حرکت کند و استراتژی فکر شده‌ای که تحت عنوان N+8+1 پیش گرفته اند را با جدیت تمام ادامه خواهند داد.

HiLink

استراتژی N+8+1 را پیش تر در مطلب سیستم عامل هارمونی به آن اشاره داشتیم که در این استراتژی هر یک به چه معنا و مفهومی هستند. عدد 1 منظور یک عدد گوشی هوشمند در قلب اکوسیستم میباشد، عدد 8 به معنای لوازم جانبی و گجت هاییست که به آن متصل میشوند مثل لپ تاپ های هواوی میت بوک (Matebook)، ساعت های هوشمند هواوی واچ (Watch)، تلویزیون‌های هوشمند هواوی ویژن (Vision TV)، تبلت های هواوی میت پد (MatePad) و ... ، و در نهایت حرف N که بیانگر بی نهایت وسایل و اشیاء روزمره، وسایل خانگی و ... که به اینترنت متصل هستند مثل دوربین های هوشمند و یا دستگاه‌های تصفیه کننده هوا و ... .

HiLink

همگی این وسایل و تجهیزات از طریق تکنولوژی های ‌لینک (Huawei HiLink) و هواوی شیر (Huawei Share) به اکوسیستم هواوی متصل می‌شوند. خلق دنیایی هوشمند و بی نقص که چشم انداز افراد حاضر در هواوی است با پیشرفت هرچه بیشتر و افزایش شبکه های 5G میتواند به تحقق یافتنش نزدیک تر شود.

شبکه اینترنت 5G با همه گیر شدنش و سرعت و پایداری بیشتر به ارتباط هر چه بهتر افراد و دستگاه ها کمک شایانی میکند و استراتژی هواوی هم نزدیک به حقیقت.

در طی رویداد ذکر شده ریچارد یو، مدیرعامل هواوی آمار و ارقام هیجان انگیزی را که برایشان رقم خورده بود را ارائه داد. این آمار تعداد کاربران حاضر در اکوسیستم اختصاصی هواوی بود که به گفته وی در حال حاضر اکوسیستم هواوی HiLink بیش از 50 میلیون کاربر را دارد و چیزی نزدیک به 1 میلیارد دستگاهی که به این فناوری مجهز شده اند.

اپلیکیشن Huawei HiLink جهت مدیریت و کنترل تجهیزات و دستگاه های ساخت هواوی بسیار با قدرت کار خودش را آغاز کرده است و به زودی شاهد محبوبیت و موفیقیت های بیشتر آن خواهیم بود.

اپلیکیشن Smart Life نیز تا به الان چیزی نزدیک به 400 میلیون نصب  داشته است و حدود 1 میلیارد دفعه در طول روز از طرف کاربرانش مورد استفاده قرار گرفته است. این اپلیکیشن شامل محصولات هوشمند هواوی نظیر تلویزیون ها، دوربین ها و ... است.

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...