ساخت اکانت هواوی با حساب فیسبوک

ساخت اکانت هواوی با حساب فیسبوک
8 بهمن

ساخت اکانت هواوی با حساب فیسبوک

بعد از تحریم های اجرا شده از طرف آمریکا و گوگل بر علیه هواوی دسترسی به تمام سرویس های گوگل برای این کمپانی جلوگیری شده و در مقابل هواوی در اقدامی تحسین برانگیز سرویس های اختصاصی خودش تحت عنوان HMS یا همان سرویس های موبایلی هواوی را رو کرد تا کاربرانش کمبودی را احساس نکنند. با ساخت حساب هواوی کاربران قادر به دسترسی به مجموعه اپلیکیشن های اختصاصی هواوی در AppGallery هستند و همچنین موارد بسیار کاربردی دیگر نظیر فضای ابری و ... که در مطلب سرویس های موبایل هواوی به آن پرداخته شده و پیشنهاد میکنیم آن را بخوانید.

ساخت اکانت هواوی با حساب فیسبوک

برای انجام این کار کافی است تا به بخش تنظیمات گوشی هواوی خود رفته و گزینه ورود به شناسه هواوی یا همان Huawei ID را انتخاب میکنیم. در این مرحله دو کادر مشاهده میکنیم که جای ورود نام کاربری و کلمه رمز عبور است. برای ساخت یک اکانت کافیست روی گزینه رجیستر ضربه بزنیم تا مراحله ساخت اکانت هواوی را شروع کنیم اما اگر به پایین صفحه نگاه کنیم راه های دیگری برای ساخت اکانت هواوی برایمان وجود دارد آن هم ساخت اکانت هواوی از طریق اکانت گوگل، فیسبوک و توئیتر. این سه گزینه تحت عنوان other ways to log in قابل مشاهده است.

با انتخاب راه ورود از طریق فیسبوک صفحه جدیدی برای وارد کردن اطلاعات حساب فیسبوک باز میشود. لازم به ذکر است که برای ساخت حساب هواوی از طریق حساب فیسبوک، باید اپلیکیشن فیسبوک بر روی گوشی نصب شده باشد. پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور اکانت فیسبوک گزینه Sign in را میزنیم. در این مرحله برای اتصال این دو حساب به یکدیگر باید تایید مورد نیاز فیسبوک را داشته باشیم و برای این کار کافیست گزینه Start را بزنیم. جهت اجازه متصل کردن گزینه Continue را میزنیم و به مرحله بعدی منتقل می‌شویم. در ادامه صفحه تنظیمات گوشی مجدد باز میشود و در اینجا کافیست گزینه Register and Link Huawei ID را بزنیم، برای تایید این کار گزینه Yes را می‌زنیم.

بعد از اتصال اکانت فیسبوک به هواوی صفحه ای تحت عنوان انتخاب کشور اکانت باز می‌شود. بعد انتخاب کشور مورد نظر قوانین و شرایط استفاده حساب کاربری به نمایش در می‌آید و با زدن گزینه Agree به مرحله بعد منتقیل میشویم. در اینجا تاریخ تولد را وارد می‌کنیم و گزینه Next را میزنیم.

در انتها رمز عبور اختصاصی خود برای اکانت هواوی را وارد می‌کنیم (پیشنهاد می‌شود برای رمز عبور ترکیبی از حروف بزرگ، حروف کوچک، اعداد و نشانه ها را استفاده کرد تا رمز عبور قدرتمندی را داشته باشیم) و گزینه Finish را می‌زنیم.

در نهایت پیغامی مبنی بر تکمیل ساخت حساب هواوی برایمان به نمایش در می‌آید و بر روی OK ضربه می‌زنیم.

0 مقایسه محصولات
لطفا چند لحظه صبر کنید...